503575-2026 - Ergebnis
Polen – Strandbefestigungsarbeiten – Sztuczne zasilanie brzegu morskiego na wysokości miejscowości Ustka km 229,000 – 233,500
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSztuczne zasilanie brzegu morskiego na wysokości miejscowości Ustka km 229,000 – 233,500
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sztuczne zasilanie brzegu morskiego na wysokości miejscowości Ustka km 229,000 – 233,500. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w programie funkcjonalno – użytkowym, który stanowi załącznik nr 3 do niniejszej SWZ
Vorherige Bekanntmachung125946-2026
Interne KennungZP.371.4.2026.AW
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45243400 Strandbefestigungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
LosLOT-0001
TitelSztuczne zasilanie brzegu morskiego na wysokości miejscowości Ustka km 229,000 – 233,500.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sztuczne zasilanie brzegu morskiego na wysokości miejscowości Ustka km 229,000 – 233,500. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w programie funkcjonalno – użytkowym, który stanowi załącznik nr 3 do niniejszej SWZ.