503580-2026 - Wettbewerb
Polen – Orthopädische Ausstattung – Zakup i dostawa implantów i innych wyrobów ortopedycznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa implantów i innych wyrobów ortopedycznych
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup i dostawa implantów, narzędzi i innych wyrobów ortopedycznych dla Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie w ilości i opisie określonym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia został podzielony na 48 Pakietów.
Interne KennungZSM/ZP/24/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141700 Orthopädische Ausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141750 Künstliche Gelenke, 33697110 Knochenzemente, 33183100 Orthopädische Implantate, 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten, 33183000 Orthopädische Hilfsmittel, 33169000 Chirurgische Instrumente, 33162200 OP-Instrumente
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1: Endoproteza całkowita stawu kolanowego ZrNb hypoalergiczna
BeschreibungPakiet 1: Endoproteza całkowita stawu kolanowego ZrNb hypoalergiczna (10 pozycji asortymentowych)
Interne KennungPAKIET 1
LosLOT-0002
TitelPakiet 2: Endoproteza cementowa stawu kolanowego (2)
BeschreibungPakiet 2: Endoproteza cementowa stawu kolanowego (2) (11 pozycji asortymentowych)
Interne KennungPAKIET 2
LosLOT-0003
TitelPakiet 3: Endoproteza połowicza stawu kolanowego - ZrNb hypoalergiczna
BeschreibungPakiet 3: Endoproteza połowicza stawu kolanowego - ZrNb hypoalergiczna (7 pozycji asortymentowych)
Interne KennungPAKIET 3
LosLOT-0004
TitelPakiet 4: Endoproteza całkowita stawu kolanowego CoCr
BeschreibungPakiet 4: Endoproteza całkowita stawu kolanowego CoCr (11 pozycji asortymentowych)
Interne KennungPAKIET 4
LosLOT-0005
TitelPakiet 5: Endoproteza stawu biodrowego całkowita cementowa
BeschreibungPakiet 5: Endoproteza stawu biodrowego całkowita cementowa (6 pozycji asortymentowych)
Interne KennungPAKIET 5
LosLOT-0006
TitelPakiet 6: Endoproteza biodrowa całkowita bezcementowa/przynasadowa/dwumobilna
BeschreibungPakiet 6: Endoproteza biodrowa całkowita bezcementowa/przynasadowa/dwumobilna (10 pozycji asortymentowych)
Interne KennungPAKIET 6
LosLOT-0007
TitelPakiet 7: Endoproteza stawu biodrowego całkowita bezcementowa przynasadowa 2
BeschreibungPakiet 7: Endoproteza stawu biodrowego całkowita bezcementowa przynasadowa 2 (9 pozycji asortymentowych)
Interne KennungPAKIET 7
LosLOT-0008
TitelPakiet 8: Endoproteza stawu biodrowego całkowita bezcementowa szyjkowo-przynasadowa
BeschreibungPakiet 8: Endoproteza stawu biodrowego całkowita bezcementowa szyjkowo-przynasadowa (9 pozycji asortymentowych)
Interne KennungPAKIET 8
LosLOT-0009
TitelPakiet 9: Endoproteza cementowa stawu biodrowego z głową biopolarną
BeschreibungPakiet 9: Endoproteza cementowa stawu biodrowego z głową biopolarną (7 pozycji asortymentowych)
Interne KennungPAKIET 9
LosLOT-0010
TitelPakiet 10: Endoproteza biodrowa całkowita bezcementowa /przynasadowa/
BeschreibungPakiet 10: Endoproteza biodrowa całkowita bezcementowa /przynasadowa/ (7 pozycji asortymentowych)
Interne KennungPAKIET 10
LosLOT-0011
TitelPakiet 11: Panewka podwójnie mobilna
BeschreibungPakiet 11: Panewka podwójnie mobilna (5 pozycji asortymentowych)
Interne KennungPAKIET 11
LosLOT-0012
TitelPakiet 12: Forma dla implantu stawu kolanowego
BeschreibungPakiet 12: Forma dla implantu stawu kolanowego (3 pozycje asortymentowe)
Interne KennungPAKIET 12
LosLOT-0013
TitelPakiet 13: Cement kostny, system płukania, mieszalnik do cementu
BeschreibungPakiet 13: Cement kostny, system płukania, mieszalnik do cementu (6 pozycji asortymentowych)
Interne KennungPAKIET 13
LosLOT-0014
TitelPakiet 14: Endoproteza bezcementowa i cementowa stawu biodrowego rewizyjna 1
BeschreibungPakiet 14: Endoproteza bezcementowa i cementowa stawu biodrowego rewizyjna 1 (14 pozycji asortymentowych)
Interne KennungPAKIET 14
LosLOT-0015
TitelPakiet 15: Endoproteza rewizyjna cementowa stawu kolanowego (2)
BeschreibungPakiet 15: Endoproteza rewizyjna cementowa stawu kolanowego (2) (13 pozycji asortymentowych)
Interne KennungPAKIET 15
LosLOT-0016
TitelPakiet 16: Endoproteza bezcementowa stawu biodrowego i rewizyjna (3)
BeschreibungPakiet 16: Endoproteza bezcementowa stawu biodrowego i rewizyjna (3) (7 pozycji asortymentowych)
Interne KennungPAKIET 16
LosLOT-0017
TitelPakiet 17: System reduktorów stożka do operacji rewizyjnych stawu biodrowego
BeschreibungPakiet 17: System reduktorów stożka do operacji rewizyjnych stawu biodrowego (4 pozycje asortymentowe)
Interne KennungPAKIET 17
LosLOT-0018
TitelPakiet 18: Wypełniacze stawów biodrowych ( SACERY ) -1
BeschreibungPakiet 18: Wypełniacze stawów biodrowych ( SACERY ) -1 (1 pozycja asortymentowa)
Interne KennungPAKIET 18
LosLOT-0019
TitelPakiet 19: Wypełniacze stawów biodrowych ( SACERY ) -2
BeschreibungPakiet 19: Wypełniacze stawów biodrowych ( SACERY ) -2 (4 pozycje asortymentowe)
Interne KennungPAKIET 19
LosLOT-0020
TitelPakiet 20: Wypełniacze stawu kolanowego ( SPACERY ) -3
BeschreibungPakiet 20: Wypełniacze stawu kolanowego ( SPACERY ) -3 (4 pozycje asortymentowe)
Interne KennungPAKIET 20
LosLOT-0021
TitelPakiet 21: Płyty z kablami do złamań okołoprotezowych
BeschreibungPakiet 21: Płyty z kablami do złamań okołoprotezowych (3 pozycje asortymentowe)
Interne KennungPAKIET 21
LosLOT-0022
TitelPakiet 22: Śruby i płytki LCP Tytanowe
BeschreibungPakiet 22: Śruby i płytki LCP Tytanowe (24 pozycje asortymentowe)
Interne KennungPAKIET 22
LosLOT-0023
TitelPakiet 23: Śruby i płytki LCP do zespoleń kości strzałkowej
BeschreibungPakiet 23: Śruby i płytki LCP do zespoleń kości strzałkowej (4 pozycje asortymentowe)
Interne KennungPAKIET 23
LosLOT-0024
TitelPakiet 24: Wypełniacz przestrzeni w układzie mięśniowo-szkieletowym
BeschreibungPakiet 24: Wypełniacz przestrzeni w układzie mięśniowo-szkieletowym (3 pozycje asortymentowe)
Interne KennungPAKIET 24
LosLOT-0025
TitelPakiet 25: Implant do zatoki stępu 1
BeschreibungPakiet 25: Implant do zatoki stępu 1 (1 pozycja asortymentowa)
Interne KennungPAKIET 25
LosLOT-0026
TitelPakiet 26: Gwoździe śródszpikowe i płyty do zespoleń
BeschreibungPakiet 26: Gwoździe śródszpikowe i płyty do zespoleń (14 pozycji asortymentowych)
Interne KennungPAKIET 26
LosLOT-0027
TitelPakiet 27: Zestaw do szycia łąkotki
BeschreibungPakiet 27: Zestaw do szycia łąkotki (1 pozycja asortymentowa)
Interne KennungPAKIET 27
LosLOT-0028
TitelPakiet 28: Zestaw do ACL/szycie łąkotki, itd.
BeschreibungPakiet 28: Zestaw do ACL/szycie łąkotki, itd. (21 pozycji asortymentowych)
Interne KennungPAKIET 28
LosLOT-0029
TitelPakiet 29: Śrubopłytki kompresyjne do leczenia złamań kości udowej
BeschreibungPakiet 29: Śrubopłytki kompresyjne do leczenia złamań kości udowej (1 pozycja asortymentowa)
Interne KennungPAKIET 29
LosLOT-0030
TitelPakiet 30: Elementy stabilizatorów zewnętrznych
BeschreibungPakiet 30: Elementy stabilizatorów zewnętrznych (16 pozycji asortymentowych)
Interne KennungPAKIET 30
LosLOT-0031
TitelPakiet 31: Wkręty do kości korowej i gąbczastej, wiertła, Kirschnery
BeschreibungPakiet 31: Wkręty do kości korowej i gąbczastej, wiertła, Kirschnery (10 pozycji asortymentowych)
Interne KennungPAKIET 31
LosLOT-0032
TitelPakiet 32: Sprzęt artroskopowy
BeschreibungPakiet 32: Sprzęt artroskopowy (8 pozycji asortymentowych)
Interne KennungPAKIET 32
LosLOT-0033
TitelPakiet 33: Sprzęt artroskopowy (2)
BeschreibungPakiet 33: Sprzęt artroskopowy (2) (1 pozycja asortymentowa)
Interne KennungPAKIET 33
LosLOT-0034
TitelPakiet 34: Wkręty kaniulowane
BeschreibungPakiet 34: Wkręty kaniulowane (4 pozycje asortymentowe)
Interne KennungPAKIET 34
LosLOT-0035
TitelPakiet 35: Gwoździe Rusha
BeschreibungPakiet 35: Gwoździe Rusha (1 pozycja asortymentowa)
Interne KennungPAKIET 35
LosLOT-0036
TitelPakiet 36: Elementy artroskopowe
BeschreibungPakiet 36: Elementy artroskopowe (2 pozycje asortymentowe)
Interne KennungPAKIET 36
LosLOT-0037
TitelPakiet 37: Endoproteza rewizyjna stawu kolanowego wkładka związana
BeschreibungPakiet 37: Endoproteza rewizyjna stawu kolanowego wkładka związana (10 pozycji asortymentowych)
Interne KennungPAKIET 37
LosLOT-0038
TitelPakiet 38: Endoproteza rewizyjna stawu kolanowego resekcyjna
BeschreibungPakiet 38: Endoproteza rewizyjna stawu kolanowego resekcyjna (8 pozycji asortymentowych)
Interne KennungPAKIET 38
LosLOT-0039
TitelPakiet 39: Endoproteza rewizyjna stawu kolanowego półzwiązana
BeschreibungPakiet 39: Endoproteza rewizyjna stawu kolanowego półzwiązana (11 pozycji asortymentowych)
Interne KennungPAKIET 39
LosLOT-0040
TitelPakiet 40: Endoproteza głowy kości promieniowej
BeschreibungPakiet 40: Endoproteza głowy kości promieniowej (2 pozycje asortymentowe)
Interne KennungPAKIET 40
LosLOT-0041
TitelPakiet 41: Zestawy tytanowe
BeschreibungPakiet 41: Zestawy tytanowe (190 pozycji asortymentowych)
Interne KennungPAKIET 41
LosLOT-0042
TitelPakiet 42: Systemy osteostomijne i akcesoria
BeschreibungPakiet 42: Systemy osteostomijne i akcesoria (120 pozycji asortymentowych)
Interne KennungPAKIET 42
LosLOT-0043
TitelPakiet 43: Systemy wydłużania kończyn
BeschreibungPakiet 43: Systemy wydłużania kończyn (13 pozycji asortymentowych)
Interne KennungPAKIET 43
LosLOT-0044
TitelPakiet 44: Gwoździe i śruby
BeschreibungPakiet 44: Gwoździe i śruby (50 pozycji asortymentowych)
Interne KennungPAKIET 44
LosLOT-0045
TitelPakiet 45: Membrana
BeschreibungPakiet 45: Membrana (1 pozycja asortymentowa)
Interne KennungPAKIET 45
LosLOT-0046
TitelPakiet 46: Wkręt
BeschreibungPakiet 46: Wkręt (1 pozycja asortymentowa)
Interne KennungPAKIET 46
LosLOT-0047
TitelPakiet 47: Implanty i akcesoria
BeschreibungPakiet 47: Implanty i akcesoria (9 pozycji asortymentowych)
Interne KennungPAKIET 47
LosLOT-0048
TitelPakiet 48: Taśmy
BeschreibungPakiet 48: Taśmy (3 pozycje asortymentowe)
Interne KennungPAKIET 48