2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sadnice stabala - izvanredno održavanje
Beschreibung: Predmet nabave su sadnice stabala. Opis predmeta nabave potpuno je utvrđen u Troškovniku i Tehničkim specifikacijama, u kojima su detaljno opisane minimalne karakteristike traženog predmeta nabave, te isti čine sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: VV-14/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03452000 Bäume
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave su sadnice stabala. Opis predmeta nabave potpuno je utvrđen u Troškovniku, u kojem su detaljno opisane minimalne karakteristike traženog predmeta nabave i koji čini sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.