2. Verfahren
Verfahren
Titel: Proces- en architectuurtool provincie Noord-Brabant
Beschreibung: De provincie Noord-Brabant is op zoek naar een leverancier voor de levering, implementatie, het beheer en de doorontwikkeling van een SaaS-gebaseerde proces- en architectuurtool. De opdracht omvat onder meer: - het beschikbaar stellen van de SaaS-oplossing (licenties); - de implementatie en ingebruikname, inclusief configuratie, koppelingen, datamigratie, testen en opleiding; - het uitvoeren van het beheer van de oplossing (inclusief ondersteuning van functioneel beheer); - het leveren van inhoudelijke ondersteuning - het leveren van optionele consultancy- en adviesdiensten gericht op optimalisatie en doorontwikkeling. Zie de aanbestedingsdocumenten en overige bijlages op TenderNed voor de volledige opdrachtomschrijving. -
Interne Kennung: C2369262
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Proces- en architectuurtool
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het selecteren van een passende SaaS-gebaseerde proces- en architectuurtool voor de provincie Noord-Brabant, inclusief de levering, implementatie, het beheer en de doorontwikkeling daarvan door één Opdrachtnemer. Zie Beschrijvend document voor verdere details omtrent omvang van de aanbesteding.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst heeft een initiële operationele looptijd van 4 jaar. De overeenkomst kan tweemaal met 2 jaar worden verlengd.