See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów balastowych pochodzących z sortowania odpadów
Beschreibung: Postępowanie zostało podzielone na dwie odrębne części: Część 1. Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywny odbiór i zagospodarowanie przez Wykonawcę, odpadów balastowych powstałych w wyniku sortowania odpadów selektywnych - frakcja nadsitowa o średnicy > 80 mm – kod 19 12 12 (inne odpady w tym zmieszane substancje i przedmioty z mechanicznej obróbki odpadów innych niż wymienione w 19 12 11) - w celu poddania ich procesom odzysku, w tym recyklingu i/lub unieszkodliwienia (z wyłączeniem procesu D5), zgodnie z decyzjami posiadanymi przez Wykonawcę. Przewidywana do zagospodarowania ilość odpadów belowanych w okresie realizacji zadania, będzie wynosiła ok. 700 Mg. Część 2. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór i zagospodarowanie przez Wykonawcę, odpadów balastowych powstałych w wyniku sortowania odpadów, w podziale na następujące zadania: Zadanie nr 1 - Odbiór i zagospodarowanie odpadów balastowych pochodzących z sortowania odpadów zmieszanych - frakcja nadsitowa o średnicy > 80 mm – kod 19 12 12. Zadanie nr 2 - Odbiór i zagospodarowanie odpadów balastowych pochodzących z sortowania odpadów wielkogabarytowych - frakcja rozdrobniona w luzie – kod 19 12 12. Szczegółowy opis: Zadanie nr 1 - przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywny odbiór i zagospodarowanie przez Wykonawcę, odpadów balastowych powstałych w wyniku sortowania odpadów zmieszanych - frakcja nadsitowa o średnicy > 80 mm – kod 19 12 12 (inne odpady w tym zmieszane substancje i przedmioty z mechanicznej obróbki odpadów innych niż wymienione w 19 12 11) – w celu poddania ich procesom odzysku, w tym recyklingu i/lub unieszkodliwienia (z wyłączeniem procesu D5), zgodnie z decyzjami posiadanymi przez Wykonawcę. Przewidywana do zagospodarowania ilość odpadów belowanych w okresie realizacji zadanie, będzie wynosiła ok. 4 000 Mg. Zadnie nr 2 – przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywny odbiór i zagospodarowanie przez Wykonawcę, odpadów balastowych powstałych w wyniku przetworzenia odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07 – frakcja rozdrobniona w luzie – kod 19 12 12 (inne odpady w tym zmieszane substancje i przedmioty z mechanicznej obróbki odpadów innych niż wymienione w 19 12 11 ) - w celu poddania ich procesom odzysku, w tym recyklingu i/lub unieszkodliwienia (z wyłączeniem procesu D5), zgodnie z decyzjami posiadanymi przez Wykonawcę. Przewidywana do zagospodarowania ilość odpadów belowanych w okresie realizacji zadania, będzie wynosiła ok. 500 Mg.
Interne Kennung: PG/3/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1) Zamawiający zaprosił Wykonawców do wzięcia udziału w negocjacjach. 2) Miejsce i termin rozpoczęcia negocjacji (złożenia oferty cenowej): a) Negocjacje odbyły się w formie telefonicznej. b) Zamawiający skontaktował się z Wykonawcami pod numery telefonów wskazanych w formularzach ofertowych złożonych w postępowaniu o zamówieniu publiczne nr PG/4/2025, 3) Negocjacje dotyczyły treści zawieranej między stronami umowy, której wzór stanowił załącznik nr 1 do Zaproszenia - wzór umowy rozumieć należy jako podstawę do dalszych negocjacji, w szczególności ceny i zasad płatności, zakresu przedmiotowego oraz innych istotnych elementów umowy. 4) Negocjacje między stronami były protokołowane. Protokół z negocjacji stanowił podstawę zawarcia umowy. Po przeprowadzeniu negocjacji z przedstawicielami Wykonawców, Zamawiający zaprosił Wykonawców do podpisania umów o wynegocjowanej treści. 5) Zamawiający miał prawo do przeprowadzenia negocjacji na każdym etapie prowadzonego postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odpadów balastowych pochodzących z sortowania odpadów selektywnie zebranych - frakcja nadsitowa o średnicy > 80 mm – kod 19 12 12.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywny odbiór i zagospodarowanie przez Wykonawcę, odpadów balastowych powstałych w wyniku sortowania odpadów selektywnych - frakcja nadsitowa o średnicy > 80 mm – kod 19 12 12 (inne odpady w tym zmieszane substancje i przedmioty z mechanicznej obróbki odpadów innych niż wymienione w 19 12 11) - w celu poddania ich procesom odzysku, w tym recyklingu i/lub unieszkodliwienia (z wyłączeniem procesu D5), zgodnie z decyzjami posiadanymi przez Wykonawcę. Przewidywana do zagospodarowania ilość odpadów belowanych w okresie realizacji zadania, będzie wynosiła ok. 700 Mg.
Interne Kennung: PG/3/2026-I
Menge: 700 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywny odbiór i zagospod. odpadów balastowych pochodz. z sortowania odpadów: − dla zad. nr 1 - odbiór i zagospodarowanie odpadów balastowych pochodzących z sortowania odpadów zmieszanych - frakcja nadsitowa o średnicy > 80 mm – kod 19 12 12 − dla zad. nr 2 - odbiór i zagospodarowanie odpadów balastowych pochodzących z sortowania odpadów wielkogabarytowych - frakcja rozdrobniona – kod 19 12 12
Beschreibung: Szczegółowy opis: Zadanie nr 1 - przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywny odbiór i zagospodarowanie przez Wykonawcę, odpadów balastowych powstałych w wyniku sortowania odpadów zmieszanych - frakcja nadsitowa o średnicy > 80 mm – kod 19 12 12 (inne odpady w tym zmieszane substancje i przedmioty z mechanicznej obróbki odpadów innych niż wymienione w 19 12 11) – w celu poddania ich procesom odzysku, w tym recyklingu i/lub unieszkodliwienia (z wyłączeniem procesu D5), zgodnie z decyzjami posiadanymi przez Wykonawcę. Przewidywana do zagospodarowania ilość odpadów belowanych w okresie realizacji zadanie, będzie wynosiła ok. 4 000 Mg. Zadnie nr 2 – przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywny odbiór i zagospodarowanie przez Wykonawcę, odpadów balastowych powstałych w wyniku przetworzenia odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07 – frakcja rozdrobniona w luzie – kod 19 12 12 (inne odpady w tym zmieszane substancje i przedmioty z mechanicznej obróbki odpadów innych niż wymienione w 19 12 11 ) - w celu poddania ich procesom odzysku, w tym recyklingu i/lub unieszkodliwienia (z wyłączeniem procesu D5), zgodnie z decyzjami posiadanymi przez Wykonawcę. Przewidywana do zagospodarowania ilość odpadów belowanych w okresie realizacji zadania, będzie wynosiła ok. 500 Mg.
Interne Kennung: PG/3/2026-II
Menge: 4 500 Tonnen