2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst groenaanleg en -renovatie in de gemeente Land van Cuijk
Beschreibung: Met deze aanbesteding beoogt de opdrachtgever een overeenkomst te sluiten om het groen, in de breedste zin van het woord, aan te leggen en om het onderhoud voor een periode van totaal maximaal vier (4) jaar uit te voeren voor diverse locaties in de gemeente Land van Cuijk 0
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van 1 jaar, met een optie tot verlenging van driemaal 1 jaar.