See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych na terenie gminy Gdów w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r
Beschreibung: „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, z nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno – wypoczynkowe w Gminie Gdów, odbieranie i zagospodarowanie odpadów z PSZOK o kodach: 15 01 10* i 20 01 28, 20 02 01 oraz z podgrupy 17 01 i 17 09, a także odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych na nieruchomościach komunalnych będących własnością Gminy Gdów w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r.” Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: IZP-IV.271.ZP-16.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część I „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno – wypoczynkowe w Gminie Gdów w okresie 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r.”
Beschreibung: Część I zamówienia - Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno – wypoczynkowe w Gminie Gdów.Pozostałe informacje w SWZ.
Interne Kennung: część I
Los: LOT-0002
Titel: Cześć II - „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów o kodach: 15 01 10* (opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone) oraz 20 01 28 (farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice inne niż wymienione w 20 01 27) zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) z terenu Gminy Gdów.
Beschreibung: Cześć II zamówienia - „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów o kodach: 15 01 10* (opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone) oraz 20 01 28 (farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice inne niż wymienione w 20 01 27) zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) z terenu Gminy Gdów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz właścicieli nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe w okresie 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r.” Pozostałe informacje w SWZ.
Interne Kennung: część II
Los: LOT-0003
Titel: Cześć III - „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów z podgrupy 17 01 - odpady materiałów i elementów budowlanych oraz infrastruktury drogowej oraz z podgrupy 17 09 – inne odpady z budowy, remontów i demontażu zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) z terenu Gminy Gdów.
Beschreibung: Część III zamówienia - „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów z podgrupy 17 01 - odpady materiałów i elementów budowlanych oraz infrastruktury drogowej (np. beton, cegły, płyty, ceramika) oraz z podgrupy 17 09 – inne odpady z budowy, remontów i demontażu zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) z terenu Gminy Gdów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz właścicieli nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe w okresie 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r.” Pozostałe informacje w SWZ.
Interne Kennung: część III
Los: LOT-0004
Titel: Cześć IV - „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji – 20 0201 - zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) z terenu Gminy Gdów ”.
Beschreibung: Część IV zamówienia - „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji – 20 02 01 - zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) z terenu Gminy Gdów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz właścicieli nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe w okresie 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r.” Pozostałe informacje w SWZ.
Interne Kennung: część IV
Los: LOT-0005
Titel: Część V "Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych na nieruchomościach komunalnych będących własnością Gminy Gdów w okresie 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r.”
Beschreibung: Cześć V zamówienia – „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych na nieruchomościach komunalnych będących własnością Gminy Gdów w okresie 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r.” Pozostałe informacje w SWZ.
Interne Kennung: część V