50362-2024 - Ergebnis
Polen – Stadtplanung und Landschaftsgestaltung – „Zagospodarowanie terenu stadionu na Górze Chełmskiej i jego sąsiedztwa na tereny sportowo – rekreacyjne – etap I Rodzinny Plac Zabaw”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zagospodarowanie terenu stadionu na Górze Chełmskiej i jego sąsiedztwa na tereny sportowo – rekreacyjne – etap I Rodzinny Plac Zabaw”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj w ramach zadania: „Zagospodarowanie terenu stadionu na Górze Chełmskiej i jego sąsiedztwa na tereny sportowo-rekreacyjne – etap I Rodzinny Plac Zabaw”. Realizacja przedmiotu zamówienia została podzielona na następujące etapy: 1) etap I – obejmujący wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej, 2) etap II – obejmujący wykonanie robót budowlanych w oparciu o opracowaną i zatwierdzoną dokumentację projektową.
Vorherige Bekanntmachung: 674728-2023
Interne Kennung: TZP.22138.2023.DSz
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45112723 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Spielplätze
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj w ramach zadania: „Zagospodarowanie terenu stadionu na Górze Chełmskiej i jego sąsiedztwa na tereny sportowo-rekreacyjne – etap I Rodzinny Plac Zabaw”. Realizacja przedmiotu zamówienia została podzielona na następujące etapy: 1) etap I – obejmujący wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej, 2) etap II – obejmujący wykonanie robót budowlanych w oparciu o opracowaną i zatwierdzoną dokumentację projektową. 2. W zakres zamówienia wchodzi wykonanie wszystkich niezbędnych prac do prawidłowego funkcjonowania przedmiotowej inwestycji, w tym: - wykonanie wszystkich niezbędnych opracowań projektowych, uzyskanie w imieniu i na rzecz Zamawiającego koniecznych opinii i warunków technicznych, wszelkich uzgodnień, pozwoleń, zezwoleń, decyzji i zgód niezbędnych dla wykonania przedmiotu umowy w zakresie wynikającym z przepisów prawa, - wykonanie robót budowlanych na podstawie zatwierdzonej dokumentacji projektowej, zgodnie z umową i wymaganiami Zamawiającego, w tym zlecenie przeprowadzenia interwencyjnych badań archeologicznych wyspecjalizowanej jednostce badawczej, uzyskanie stosownego pozwolenia Zachodniopomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków na prowadzenie badań archeologicznych przed przystąpieniem do prac ziemnych, prowadzenie prac ziemnych związanych z realizacją inwestycji pod nadzorem archeologa oraz uzyskanie wszelkich uzgodnień, opinii, zgód, decyzji Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków oraz przekazanie Zamawiającemu dokumentów niezbędnych do uzyskania pozwolenia na użytkowanie/zgłoszenia robót budowlanych. 3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa SWZ wraz z załącznikami. 4. Inwestycja realizowane jest w ramach dofinansowania z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. 5. Zamawiający uzyskał Wstępną Promesę dofinansowania inwestycji z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych nr Edycja3PGR/2021/1824/PolskiLad do kwoty 2.000.000,00 zł.
Interne Kennung: TZP.221.38.2023.DSz
Haupteinstufung (cpv): 71420000 Landschaftsgestaltung