2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS Kantoormeubilair
Beschreibung: Welkom op het DAS voor de levering van Kantoormeubilair voor Stichting Cambium, te Heerde. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse diensten ingekocht op het gebied van Kantoormeubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle kantoormeubilair dat nodig is voor een organisatie als Stichting Cambium met 1466 leerlingen en 167 medewerkers.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Welkom op het DAS voor de levering van Kantoormeubilair voor Stichting Cambium, te Heerde. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse diensten ingekocht op het gebied van Kantoormeubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
503639-2026 - Competition
Netherlands – Office furniture – DAS Kantoormeubilair
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DAS Kantoormeubilair
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39130000 Office furniture
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 39100000 Furniture