2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS Vergader- en personeelsruimtemeubilair
Beschreibung: Welkom op het DAS voor de levering van vergader- en personeelsruimtemeubilair voor Stichting Protestants-Christelijk Primair Onderwijs Midden-Brabant. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van vergader- en personeelsruimtemeubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle vergader- en personeelsruimtemeubelen die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Protestants-Christelijk Primair Onderwijs Midden-Brabant met 2610 leerlingen en 315 medewerkers.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Welkom op het DAS voor de levering van vergader- en personeelsruimtemeubilair voor Stichting Protestants-Christelijk Primair Onderwijs Midden-Brabant. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van vergader- en personeelsruimtemeubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
Interne Kennung: 1