See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Monitoring przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000 w ramach projektu FEnIKS (6 postępowanie), w podziale na części
Beschreibung: Monitoring przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000 w ramach projektu FEnIKS (6 postępowanie), w podziale na części Część 1: Monitoring zgniotka cynobrowego Cucujus cinnaberinus w obszarze Natura 2000 Graniczny Meander Odry PLH240013 Część 2: Monitoring siedlisk przyrodniczych i gatunków roślin w obszarze Dolina Białej Przemszy Część 3: Monitoring siedlisk przyrodniczych w obszarze Natura 2000 Ostoja Złotopotocka PLH240020 Cześć 4: Przeprowadzenie monitoringu przyrodniczego na obszarze Natura 2000 Beskid Żywiecki PLB240002 Cześć 5: Monitoring stanu ochrony przedmiotów ochrony specjalnego obszaru ochrony siedlisk Beskid Śląski PLH240005 Część 6: Monitoring siedliska w obszarze Natura 2000 Torfowisko przy Dolinie Kocinki
Vorherige Bekanntmachung: 300495-2026
Interne Kennung: WOF-I.261.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: art. 132 ustawy Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90711500 Umweltüberwachung in anderen Bereichen als dem Bausektor
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90710000 Umweltmanagement
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Monitoring zgniotka cynobrowego Cucujus cinnaberinus w obszarze Natura 2000 Graniczny Meander Odry PLH240013
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie ekspertyzy pn.: „Monitoring zgniotka cynobrowego Cucujus cinnaberinus w obszarze Natura 2000 Graniczny Meander Odry PLH240013”. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1.1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiących Załącznik nr 2.1 do SWZ. Wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277): Zamawiający nie określa żadnych wymagań.
Interne Kennung: LOT-0001
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Monitoring siedlisk przyrodniczych i gatunków roślin w obszarze Dolina Białej Przemszy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie ekspertyzy pn.: „Monitoring siedlisk przyrodniczych i gatunków roślin w obszarze Dolina Białej Przemszy”. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1.2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiących Załącznik nr 2.2 do SWZ. Wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277): Zamawiający nie określa żadnych wymagań.
Interne Kennung: LOT-0002
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Monitoring siedlisk przyrodniczych w obszarze Natura 2000 Ostoja Złotopotocka PLH240020.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie ekspertyzy pn.: „Monitoring siedlisk przyrodniczych w obszarze Natura 2000 Ostoja Złotopotocka PLH240020”. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1.3 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiących Załącznik nr 2.3 do SWZ. Wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277): Zamawiający nie określa żadnych wymagań.
Interne Kennung: LOT-0003
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Przeprowadzenie monitoringu przyrodniczego na obszarze Natura 2000 Beskid Żywiecki PLB240002.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu stanu ochrony 15 gatunków ptaków - przedmiotów ochrony obszaru specjalnej ochrony ptaków Natura 2000 Beskid Żywiecki PLB240002 wraz z dokumentacją graficzną (mapy) i fotograficzną. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1.4 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiących Załącznik nr 2.4 do SWZ. Wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277): Zamawiający nie określa żadnych wymagań.
Interne Kennung: LOT-0004
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: Monitoring stanu ochrony przedmiotów ochrony specjalnego obszaru ochrony siedlisk Beskid Śląski PLH240005.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu przyrodniczego 15 siedlisk przyrodniczych, 2 gatunków roślin i 11 gatunków zwierząt w specjalnym obszarze ochrony siedlisk Beskid Śląski PLH240005 wraz z dokumentacją graficzną (mapy) oraz fotograficzną. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1.5 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiących Załącznik nr 2.5 do SWZ. Wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277): Zamawiający nie określa żadnych wymagań.
Interne Kennung: LOT-0005
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: Monitoring siedliska w obszarze Natura 2000 Torfowisko przy Dolinie Kocinki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu siedliska przyrodniczego: 7140 Torfowiska przejściowe i trzęsawiska (przeważnie z roślinnością z Scheuchzerio-Caricetea) będącego przedmiotem ochrony obszaru Torfowisko przy Dolinie Kocinki PLH240025. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1.6 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiących Załącznik nr 2.6 do SWZ. Wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277): Zamawiający nie określa żadnych wymagań.
Interne Kennung: LOT-0006