See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na výkon dozoru stavebníka na stavbách PK většího rozsahu 2025
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky na uzavření Rámcové dohody bude poskytování služeb dle této zadávací dokumentace a jejích příloh. V případě naplnění podmínek dle § 133 odst. 2 ZZVZ je zadavatel oprávněn uzavřít Rámcovou dohodu i s menším počtem účastníků. Na základě Rámcové dohody bude zadavatel zadávat vybraným dodavatelům jednotlivé dílčí zakázky na poskytnutí služeb spočívajících v provádění dozoru stavebníka, včetně výkonu koordinátora BOZP a včetně související technické pomoci a dle aktuálních potřeb zadavatele na stavbách pozemních komunikací realizovaných na základě smluvních podmínek FIDIC červená nebo žlutá kniha s předpokládanou hodnotou stavebních nákladů zpravidla přesahující 1,5 mld. Kč bez DPH a na stavbách pozemních komunikací, jejich součástí je tunel.
Interne Kennung: 01ST-001339
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: D3 0310, stavební dozor pro dokončení stavby a Správce stavby
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění výkonu stavebního dozoru (TDS), výkonu Správce stavby pro dokončovací práce a administraci stavby D3 0310/I Úsilné – Hodějovice a výkonu Správce stavby pro dokončovací práce a administraci stavby D3 0310/II Hodějovice – Třebonín.
Interne Kennung: 05PT-003234