2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stěhovací služby region západní a severní Čechy
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je: a) interní stěhování v rámci objektu; b) externí stěhování mezi jednotlivými objekty a obcemi, c) ostatní činnosti související s interním a externím stěhováním (drobné elektroinstalační a plynařské práce, drobné stavební úpravy, likvidace a odvoz materiálu a zařízení budov). Veřejná zakázka je rozdělena na dvě části (část 1: Stěhovací služby pro západní Čechy, část 2: Stěhovací služby pro severní Čechy). Dodavatel může podat nabídku pro jednu či obě části.
Interne Kennung: 120250083
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98392000 Umzugsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Stěhovací služby region západní a severní Čechy - část 1:Stěhovací služby pro západní Čechy
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je: a) interní stěhování v rámci objektu; b) externí stěhování mezi jednotlivými objekty a obcemi, c) ostatní činnosti související s interním a externím stěhováním (drobné elektroinstalační a plynařské práce, drobné stavební úpravy, likvidace a odvoz materiálu a zařízení budov).
Interne Kennung: 120250083 - část č. 1
Los: LOT-0002
Titel: Stěhovací služby region západní a severní Čechy - část 2:Stěhovací služby pro severní Čechy
Interne Kennung: 120250083 - část č. 2