503665-2025 - Ergebnis
Polen – Reinigungs- und Hygienedienste – Świadczenie kompleksowej usługi w zakresie utrzymania czystości z uwzględnieniem dezynfekcji powierzchni w obiektach Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w restrukturyzacji, transportu wewnątrzszpitalnego, usług pomocniczych w oddziałach Szpitala oraz obsługi pomieszczeń dystrybucji posiłków
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi w zakresie utrzymania czystości z uwzględnieniem dezynfekcji powierzchni w obiektach Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w restrukturyzacji, transportu wewnątrzszpitalnego, usług pomocniczych w oddziałach Szpitala oraz obsługi pomieszczeń dystrybucji posiłków
Beschreibung: Świadczenie kompleksowej usługi w zakresie utrzymania czystości z uwzględnieniem dezynfekcji powierzchni w obiektach Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w restrukturyzacji, transportu wewnątrzszpitalnego, usług pomocniczych w oddziałach Szpitala oraz obsługi pomieszczeń dystrybucji posiłków
Vorherige Bekanntmachung: 395645-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający przy wyliczeniu terminu składania ofert skorzystał z normy zawartej w art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy i skrócił termin składania ofert do 15 dni. Podstawą skrócenia terminu składania ofert jest brak możliwości zachowania ciągłości usług. Zamawiający przygotowując opis przedmiotu zamówienia, mając świadomość, że jest to najważniejsze narzędzie zabezpieczenia jego potrzeb na odpowiednim poziomie, był zmuszony uwzględnić wszelkie zmiany zaszłe i przyszłe (np. zmiany organizacji Zamawiającego), które miały lub będą mieć wpływ na zachowanie równowagi pomiędzy dobrem Zamawiającego i pozostałymi uczestnikami postępowania. Przygotowując postępowanie Zamawiający musiał uwzględnić fakt, iż obecnie obowiązująca umowa dotycząca świadczenia kompleksowej usługi w zakresie utrzymania czystości z uwzględnieniem dezynfekcji powierzchni w obiektach Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w restrukturyzacji, transportu wewnątrzszpitalnego, usług pomocniczych w oddziałach Szpitala oraz obsługi pomieszczeń dystrybucji posiłków zawarta jest do dnia 01.08.2025 r. Wyznaczenie terminu składania ofert bez skrócenia go, uniemożliwiłoby udzielenie zamówienia w terminie zabezpieczającym ciągłość usług. Ze względu na charakter przedmiotu zamówienia przygotowanie przez Wykonawców oferty nie powinno być czasochłonne, wobec czego skrócenie terminu na składanie ofert nie powinno w żaden sposób wpłynąć na konkurencyjność postępowania. Skrócenie terminu składania ofert nie pozbawia Wykonawców możliwości udziału w tym postępowaniu. Każdy z Wykonawców jako profesjonalny podmiot w obrocie prawno-gospodarczym, jest w stanie przygotować i złożyć ofertę na realizację przedmiotowego zadania w sytuacji, gdy termin składania ofert będzie nie krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Mając na uwadze pilną potrzebę udzielenia zamówienia, w celu zapewnienia ciągłości usług, skrócenie terminu składania ofert jest w pełni uzasadnione
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste, 90911300 Fensterreinigung, 90921000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung
5. Los
Los: LOT-0001