See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Communicatietool - redacties
Beschreibung: Binnen VRT is communicatie key binnen de redacties. Daarom is VRT op zoek naar cross-platform software-gebaseerde communicatietool voor redactionele toepassing met real-time communicatie opties voor tijdskritische omgevingen.
Interne Kennung: 2024/OO/311
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1