50371-2025 - Wettbewerb
Polen – Versicherungen – Ubezpieczenia mienia, odpowiedzialności cywilnej i komunikacyjne Powiatowego Szpitala w Aleksandrowie Kujawskim Spółka z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenia mienia, odpowiedzialności cywilnej i komunikacyjne Powiatowego Szpitala w Aleksandrowie Kujawskim Spółka z o.o.
Beschreibung: Część 01 zamówienia: (a) Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk (CPV - 66515400-7, CPV - 66515000-3), Część 02 zamówienia: (a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą (CPV - 66516000-0), (b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu leczniczego (CPV - 66516000-0), (c) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadaniem mienia (CPV - 66516000-0), Część 03 zamówienia: (a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (CPV - 66516100-1), (b) Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków powstałych w związku z ruchem pojazdów mechanicznych (CPV - 66512100-3), (c) Ubezpieczenie Autocasco (CPV - 66514110-0), (d) Ubezpieczenia Assistance (CPV - 66514110-0).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 01 zamówienia
Beschreibung: Część 01 zamówienia: (a) Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk (CPV - 66515400-7, CPV - 66515000-3).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część 02 zamówienia
Beschreibung: Część 02 zamówienia: (a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą (CPV - 66516000-0), (b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu leczniczego (CPV - 66516000-0), (c) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadaniem mienia (CPV - 66516000-0).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
Los: LOT-0003
Titel: Część 03 zamówienia
Beschreibung: Część 03 zamówienia: (a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (CPV - 66516100-1), (b) Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków powstałych w związku z ruchem pojazdów mechanicznych (CPV - 66512100-3), (c) Ubezpieczenie Autocasco (CPV - 66514110-0), (d) Ubezpieczenia Assistance (CPV - 66514110-0).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen