503714-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Lokomotiven – Naprawa P4 silników trakcyjnych EE541M
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNaprawa P4 silników trakcyjnych EE541M
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę prac przeglądowo - naprawczych czterech silników trakcyjnych EE541M przeznaczonych do naprawy lokomotywy EP07P, w tym prac stałego zakresu czwartego poziomu utrzymania oraz prac dodatkowych, zgodnie z Dokumentacją Techniczną, Dokumentacją Systemu Utrzymania (DSU) dla ww. pojazdu oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi we wszystkich załącznikach dokumentacji postępowania (SWZ).
Interne KennungPo.240.1492.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50221000 Reparatur und Wartung von Lokomotiven
5. Los
LosLOT-0001