2. Verfahren
Verfahren
Titel: „DOSTAWA ŚREDNIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO-GAŚNICZEGO Z FUNKCJĄ DOSTARCZANIA WODY DO CELÓW BYTOWYCH Z WYPOSAŻENIEM DLA KM PSP W OPOLU”
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 2. Zakup docelowo ma zostać sfinansowany ze środków w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 2 Zakup docelowo ma zostać sfinansowany ze środków w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
Interne Kennung: MT.2370.14.2025