2. Verfahren
Verfahren
Titel: GŘ OL - Varná technologie 2020
Beschreibung: Cílem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem, na jejímž základě budou zadávány veřejné zakázky, jejichž předmětem jsou dodávky varné technologie (kotle, pánve, sporáky, elektrická multifunkční zařízení).
Vorherige Bekanntmachung: 42361-2020
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42215200 Maschinen für die Verarbeitung von Lebensmitteln
5. Los
Los: LOT-0002
Interne Kennung: VS-225542/ČJ-2019-800097-VERZAK
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Možnost změny dodavatele v případě ukončení RD s vybraným dodavatelem. Vyhrazená změna závazku spočívá v uzavření nové RD s účastníkem, jehož nabídka se umístila jako další nejvýhodnější po vybraném dodavateli, se kterým byla uzavřena původní RD a zároveň jeho nabídka splnila veškeré zadávací podmínky