See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 6 pojazdów ciężarowych o DMC do 19t - zamówienie udzielane w częściach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych pojazdów ciężarowych o DMC do 19 t, rok produkcji pojazdów niekompletnych 2026 w ilości 6 szt., zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Postępowanie podzielone jest na 6 części: Część 1 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t, Część 2 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t, Część 3 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t, Część 4 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t, Część 5 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t, Część 6 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t. Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/833/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp dokonał skrócenia terminu składania ofert. Stosownie do treści przywołanego przepisu termin składania ofert nie może być krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. W związku z otrzymanymi z m. st. Warszawa w dniu 2 lipca 2026 r. wytycznymi dotyczącymi podjęcia działań związanych dotacją z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na 2026 r, mając na uwadze krótki czas na realizację zamówienia, Zamawiający zdecydował się zastosować art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. Z uwagi na rozpoczętą drugą połowę roku, czas potrzebny na przeprowadzenie i rozstrzygnięcie przedmiotowego postępowania przetargowego oraz bardzo krótki czas pozostały na dostawy przez Wykonawców zakupionych jednostek, zachodzi konieczność zastosowania art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy PZP i skrócenia terminu składania ofert do 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu w Urzędzie Publikacji Unii Europejskiej. Powyższe umożliwi realizację i rozliczenie dostaw do końca 2026 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t
Beschreibung: dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t
Interne Kennung: Część 6