See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 63.2026 Dostawa symulatorów szkoleniowych na potrzeby Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa symulatorów szkoleniowych na potrzeby Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 odrębne części, z których każda podlega osobnej ocenie i obejmuje następujące pozycje: Część 1: Dostawa symulatora ciąży z możliwością osłuchiwania serca płodu – 1 szt. Część 2: Dostawa symulatora duszności oddechowej oraz przewlekłej obturacyjnej choroby płuc POChP – 1 szt. Część 3: Dostawa kombinezonu do symulowania otyłości – unisex – 1 szt. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 1 – 3 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 370370-2026
Interne Kennung: AZP.260.63.2026.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 Prawa zamówień publicznych, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część 1: Dostawa symulatora ciąży z możliwością osłuchiwania serca płodu – 1 szt.
Beschreibung: Część 1: Dostawa symulatora ciąży z możliwością osłuchiwania serca płodu – 1 szt. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 1 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Interne Kennung: AZP.260.63.2026.PN - część 1
Los: LOT-0003
Titel: Część 2: Dostawa symulatora duszności oddechowej oraz przewlekłej obturacyjnej choroby płuc POChP – 1 szt.
Beschreibung: Część 2: Dostawa symulatora duszności oddechowej oraz przewlekłej obturacyjnej choroby płuc POChP – 1 szt. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 2 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Interne Kennung: AZP.260.63.2026.PN - część 2
Los: LOT-0004
Titel: Część 3: Dostawa kombinezonu do symulowania otyłości – unisex – 1 szt.
Beschreibung: Część 3: Dostawa kombinezonu do symulowania otyłości – unisex – 1 szt. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 3 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Interne Kennung: AZP.260.63.2026.PN - część 3