2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 – Inne odpady, powstałe z przetworzenia odpadu o kodzie 20 03 07
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 – Inne odpady, powstałe z przetworzenia odpadu o kodzie 20 03 07. Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i zagospodarowania odpadu o kodzie 19 12 12 – Inne odpady, powstałe z przetworzenia odpadu o kodzie 20 03 07 w ilości 3000 Mg. Z uwagi na okoliczność, że Zamawiający nie ma wpływu na ilości zbieranych odpadów od właścicieli nieruchomości, Zamawiający gwarantuje 50% wartości zamówienia. Wykonawca dołączy do oferty kopie wydanej decyzji potwierdzonej za zgodność z oryginałem. W przypadku braku zmiany decyzji wykonawca złoży oświadczenie, potwierdzające spełnienie wymagań nałożonych ustawą z dnia 20 lipca 2018 r. o zmianie ustawy o odpadach oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. 2018r. poz. 1592) zmienioną ustawą z dnia 19 lipca 2019 r. o zmianie ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz niektórych innych ustaw, o złożeniu kompletnego pod względem formalnym wniosku o zmianę posiadanego zezwolenia w zakresie gospodarowania odpadami do właściwego organu. Do oświadczenia dołączona zostanie kopia pierwszej strony złożonego wniosku, z pieczęcią właściwego organu, potwierdzającą złożenie wniosku do 5 marca 2020 roku. W przypadku posiadania zmienionego zezwolenia w zakresie gospodarowania odpadami.
Interne Kennung: MZO/19/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 – Inne odpady, powstałe z przetworzenia odpadu o kodzie 20 03 07. Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i zagospodarowania odpadu o kodzie 19 12 12 – Inne odpady, powstałe z przetworzenia odpadu o kodzie 20 03 07 w ilości 3000 Mg.
Menge: 3 000 Tonnen