503761-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Elektrische Lampen und Leuchten – Energetické úspory SUPŠ Uh. Hradiště Všehrdova – výměna svítidel
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEnergetické úspory SUPŠ Uh. Hradiště Všehrdova – výměna svítidel
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž svítidel dle položkového rozpočtu, jenž tvoří přílohu č. 1 návrhu smlouvy o dílo, a dle projektové dokumentace tvořící přílohu č. 6 této zadávací dokumentace. Podkladem pro realizaci předmětu veřejné zakázky jsou následující dokumenty: • Položkový rozpočet • Projektová dokumentace • Vyjádření NPÚ ze dne 23.10.2024 Předmět veřejné zakázky podle CPV: • 45311000-0: Instalace a montáž elektrických rozvodů a zařízení • 31500000-1: Elektrické zdroje světla a svítidla
Interne Kennung01
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDle § 56 a násl. z. č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45311000 Installation von Elektroanlagen
5. Los
LosLOT-0001