2. Verfahren
Verfahren
Titel: 37870 | Ontwerpteam renovatie centraal hart Paleis van Justitie 's-Hertogenbosch
Beschreibung: Het Rijksvastgoedbedrijf is voornemens een opdracht te verstrekken voor het maken van een ontwerp en bestek van de benodigde renovatie en herstructurering van het centrale hart van het Paleis van Justitie ‘s-Hertogenbosch. De basisovereenkomst voor deze opdracht wordt aangegaan voor de duur van 278 weken. De totale omvang bedraagt ca. 3.000 m2 bvo, waarvan ongeveer de helft in bouwdeel A (en onder kantoorvleugels C en D en het plein) ligt en de helft in de parkeerkelder ligt. Benodigd disciplines: advies en ontwerp voor architectuur, interieurarchitectuur, bouwkunde, constructie, technische installaties, ICT, data, beveiligingstechniek, bouwfysica, akoestiek, brandveiligheid, ontwerpcoördinatie, bouwkosten.
Interne Kennung: 37870
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Conform paragraaf 8.5 van de aanbestedingsleidraad aanmeldingsfase is er een herhalingsopdracht van toepassing op deze aanbesteding, die ziet op een ontwerpteam voor de renovatie van rechtbank Eindhoven. Conform artikel 5 van de basisovereenkomst zijn drie herzieningsclausules van toepassing tijdens de looptijd van de opdracht.