See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy wyrobów medycznych dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 108 odrębnych zadań. 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa (SAC) – załączniki nr 2.1-2.108 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ 4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych - opis równoważności zawarty został w rozdziale IV SWZ. 5. Zamawiający wymaga od Wykonawcy wniesienia wadium w zakresie następujących zadań: Zadanie nr: 15 - Dzierżawa 22 Zadanie nr: 16 - Dzierżawa 272 Zadanie nr: 17 - Dzierżawa 296 Zadanie nr: 22 - Igły do portu Zadanie nr: 24 - Neuromonitaring 409 Zadanie nr: 25 - Oklejenia 196 Zadanie nr: 42 - Rękawice 45 Zadanie nr: 50 - Różne 14 Zadanie nr: 53 - Różne 15 Zadanie nr: 58 - Różne 166 Zadanie nr: 63 - Różne 22 Zadanie nr: 68 - Różne 296 Zadanie nr: 88 - Różne 44 Zadanie nr: 98 - Strzykawki z NaC Zadanie nr: 106 - Zestawy do aferezy Zadanie nr: 107 - Zestawy i serwety W zakresie pozostałych zadań Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 6. Zamawiający nie wymaga wniesienia przez Wykonawcę zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 7. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej oraz zamówień uzupełniających. 8. Klauzulę informacyjna wynikającą z treści art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Zamawiający zamieścił w SWZ. 9. Informacje na temat wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia zawarte zostały w rozdziale IX SWZ. 10. Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień zawartej umowy (tzw. zmiany kontraktowe w oparciu o art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp) w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, zgodnie z warunkami zawartymi w załączniku 4.1-4.5 do SWZ. Zmiana każdej umowy może także nastąpić w przypadkach, o których mowa w art. 455 ust. 1 pkt 2-4 oraz ust. 2 ustawy Pzp. 11. Termin związania ofertą wynosi: 120 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 24.02.2026 r. 12. Szczegółowe informacje dotyczące niniejszego postępowania zawarte są w SWZ. 13. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Vorherige Bekanntmachung: 692207-2025
Interne Kennung: DZ/DZ-381-1-54/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie nr:44- Różne 117
Beschreibung: Zadanie 44- Różne 117 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.44 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 44
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie nr:45- Różne 120
Beschreibung: Zadanie 45- Różne 120 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.45 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 45
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie nr:46- Różne 125
Beschreibung: Zadanie 46- Różne 125 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.46 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 46
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie nr:47- Różne 128
Beschreibung: Zadanie 47- Różne 128 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.47 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 47
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie nr:48- Różne 130
Beschreibung: Zadanie 48- Różne 130 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.48 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 48
Los: LOT-0051
Titel: Zadanie nr:49- Różne 131
Beschreibung: Zadanie 49- Różne 131 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.49 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 49
Los: LOT-0052
Titel: Zadanie nr:50- Różne 14
Beschreibung: Zadanie 50- Różne 14 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.50 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 50
Los: LOT-0053
Titel: Zadanie nr:51- Różne 144
Beschreibung: Zadanie 51- Różne 144 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.51 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 51
Los: LOT-0054
Titel: Zadanie nr:52- Różne 149
Beschreibung: Zadanie 52- Różne 149 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.52 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 52
Los: LOT-0055
Titel: Zadanie nr:53- Różne 15
Beschreibung: Zadanie 53- Różne 15 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.53 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 53
Los: LOT-0056
Titel: Zadanie nr:54- Różne 157
Beschreibung: Zadanie 54- Różne 157 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.54 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 54
Los: LOT-0057
Titel: Zadanie nr:55- Różne 16
Beschreibung: Zadanie 55- Różne 16 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.55 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 55
Los: LOT-0058
Titel: Zadanie nr:56- Różne 160
Beschreibung: Zadanie 56- Różne 160 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.56 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 56
Los: LOT-0059
Titel: Zadanie nr:57- Różne 161
Beschreibung: Zadanie 57- Różne 161 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.57 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 57
Los: LOT-0060
Titel: Zadanie nr:58- Różne 166
Beschreibung: Zadanie 58- Różne 166 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.58 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 58