503802-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrobusse – Zakup i dostawa 3 autobusów zeroemisyjnych elektrycznych w ramach realizacji projektu pn."Uruchomienie bezemisyjnej komunikacji publicznej na terenie Gminy Bogatynia"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa 3 autobusów zeroemisyjnych elektrycznych w ramach realizacji projektu pn."Uruchomienie bezemisyjnej komunikacji publicznej na terenie Gminy Bogatynia"
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 3 autobusów zeroemisyjnych elektrycznych typu M3 o ilości miejsc siedzących min. 20 każdy i ogólnej ilości miejsc minimum 40 każdy w ramach realizacji projektu pn."Uruchomienie bezemisyjnej komunikacji publicznej na terenie Gminy Bogatynia".
Interne KennungIZ.271.7.2026.MA
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 3 autobusów zeroemisyjnych elektrycznych w ramach realizacji projektu pn."Uruchomienie bezemisyjnej komunikacji publicznej na terenie Gminy Bogatynia".
Menge3 Stück