2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS na výstavbu, opravy a údržbu pozemních komunikací města Příbram 2025 - 2029
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je zavedení Dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) na stavební práce na výstavbu, opravy a údržbu pozemních komunikací dle aktuálních potřeb zadavatele, a to až do výše předpokládaného finančního limitu.
Interne Kennung: NAD/DNS/14/2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233121 Bauarbeiten für Hauptstraßen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DNS na výstavbu, opravy a údržbu pozemních komunikací města Příbram 2025- 2029