503831-2026 - Wettbewerb
Polen – Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten – Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. Rozbudowa Szkoły Podstawowej nr 236 przy ul. Elekcyjnej 21/23 - nr postępowania 40/ZP/26
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. Rozbudowa Szkoły Podstawowej nr 236 przy ul. Elekcyjnej 21/23 - nr postępowania 40/ZP/26
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót ogólnobudowlanych, sanitarnych i elektrycznych, w szczególności: a) budowę nowego skrzydła Szkoły Podstawowej nr 236 przy ul. Elekcyjnej 21/23 w Warszawie wraz z pierwszym wyposażeniem (z wyłączeniem sprzętu IT*), b) budowę łącznika pomiędzy nowym i istniejącym budynkiem szkoły, c) budowę garażu podziemnego, d) budowę boiska sportowego na dachu nowego skrzydła, e) budowę naziemnego boiska wielofunkcyjnego, f) wykonanie infrastruktury towarzyszącej i zagospodarowanie terenu, w tym zastosowanie rozwiązań retencji i zagospodarowania wód opadowych oraz instalacje fotowoltaiczne. * Zamawiający informuje, że niniejsze postępowanie nie obejmuje dostawy sprzętu IT. Z zakresu niniejszego zamówienia wyłączone są dostawy i montaż laptopów, komputerów stacjonarnych, kserokopiarek, uchwytów ściennych do monitorów oraz monitorów interaktywnych. Zakup i dostawa ww. sprzętu będą przedmiotem odrębnego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres prac oraz wymagania dotyczące wykonania i odbioru przedmiotu zamówienia określają: a) dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 12 do SWZ, opracowana przez biuro projektowe See sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Zdobywców Monte Cassino 37/3, 61-695 Poznań, w skład której wchodzą niżej wymienione dokumenty: - projekt architektoniczno-budowlany, - projekt wykonawczy, - wielobranżowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, - przedmiary robót służące do celów informacyjnych - Decyzja o pozwoleniu na budowę nr 147/WOL/PB/2025 z 30 grudnia 2025 r., b) projektowane postanowienia umowy - wzór umowy, stanowiące załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung40/ZP/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust 4 ustawy Pzp – Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (…)
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001