503857-2026 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – „Zakup systemów teleinformatycznych, jakościowych i innych wspierających zarządzanie Badaniami klinicznymi w tym: System do zarządzania badaniami klinicznymi oraz System do realizacji studium wykonalności (ang. feasibility)” w ramach projektu „Centrum Wsparcia Badań Klinicznych dla Mazowsza Zachodniego”.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zakup systemów teleinformatycznych, jakościowych i innych wspierających zarządzanie Badaniami klinicznymi w tym: System do zarządzania badaniami klinicznymi oraz System do realizacji studium wykonalności (ang. feasibility)” w ramach projektu „Centrum Wsparcia Badań Klinicznych dla Mazowsza Zachodniego”.
Beschreibung„Zakup systemów teleinformatycznych, jakościowych i innych wspierających zarządzanie Badaniami klinicznymi w tym: System do zarządzania badaniami klinicznymi oraz System do realizacji studium wykonalności (ang. feasibility)” w ramach projektu „Centrum Wsparcia Badań Klinicznych dla Mazowsza Zachodniego”.
Vorherige Bekanntmachung119961-2026
Interne Kennung73/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001