2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie pomieszczeń użytkowanych przez Zamawiającego
Beschreibung: Zamówienie dotyczy świadczenia usługi sprzątania i utrzymania w czystości pomieszczeń użytkowanych przez Zamawiającego oraz terenu przyległego, w zakresie oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi we wszystkich załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Po.240.4845.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - sprzątanie pomieszczeń w Lesznie
Beschreibung: Zamówienie dotyczy świadczenia usługi sprzątania i utrzymania w czystości pomieszczeń użytkowanych przez Zamawiającego, w zakresie oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Po.240.4845.2025 - Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - sprzątanie pomieszczeń w Poznaniu
Beschreibung: Zamówienie dotyczy świadczenia usługi sprzątania i utrzymania w czystości pomieszczeń użytkowanych przez Zamawiającego oraz terenu zewnętrznego, w zakresie oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Po.240.4845.2025 - Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - sprzątanie pomieszczeń w Krzyżu Wlkp. i Pile
Interne Kennung: Po.240.4845.2026 - Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4- sprzątanie pomieszczeń w Ostrowie Wlkp.
Interne Kennung: Po.240.4845.2026 - Część 4