See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hydrobiologie 2026-2031 (monitoringsdienstverlening onder accreditatie )
Beschreibung: Dit betreft een nieuwe overeenkomst Hydrobiologie voor het verkrijgen van de volgende informatie: • Het vaststellen van het voedselweb in rivieren, estuaria en zeeën op basis van o.a. macrozoöbenthos, fytobenthos en plankton; Deze hydrobiologische informatie wordt ingewonnen door een Consortium van 2 geaccrediteerde bedrijven: Eurofins AquaSense en Waardenburg Ecology. De looptijd van het contract is 6 jaar met 2x 3 jaar verlenging.
Interne Kennung: 31209320
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73112000 Meeresforschungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1