2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gebouw adviesdiensten
Beschreibung: Gebouw adviesdiensten voor de gemeente Hardenberg. Het betreft adviesdiensten voor het optimaliseren en verduurzamen van gemeentelijke gebouwen en bij de uitvoering van renovaties aan gebouwen en gebouw gebonden installaties. Zie beschrijvend document.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Beschrijvend document.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bouwkundig-, Technisch installatie- en Duurzaamheidsadvies
Beschreibung: Projecten, grote(re) werken, multidisciplinair (‘alles onder 1 dak’) A Bouwkundige adviesdiensten; en B Technisch installatieadvies; en C Duurzaamheidsadvies. Zie Beschrijvend document
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlenging.
Los: LOT-0002
Titel: Bouwkundige adviesdiensten
Beschreibung: Bouwkundige adviesdiensten - kleinere projecten en werken. Zie Beschrijvend document
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Technisch installatieadvies
Beschreibung: Technisch installatieadvies - Kleinere projecten en werken Zie Beschrijvend document
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Algemeen advies zwembadtechniek
Beschreibung: Algemeen advies zwembadtechniek (Op dit perceel is de percelenregeling van toepassing conform artikel 2.18 Aanbestedingswet 2012.
Interne Kennung: 4
503863-2026 - Competition
Netherlands – Engineering services – Gebouw adviesdiensten
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Gebouw adviesdiensten
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zie Beschrijvend document.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71300000 Engineering services
Additional classification (cpv): 71310000 Consultative engineering and construction services, 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 71310000 Consultative engineering and construction services
Options:
Description of the options: Optie tot verlenging.
Lot: LOT-0002
Title: Bouwkundige adviesdiensten
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Technisch installatieadvies
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Algemeen advies zwembadtechniek
Internal identifier: 4