2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výpůjčka 14 ks dialyzačních monitorů a dodávky spotřebního zdravotnického materiálu pro provádění hemodialýzy
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky spotřebního zdravotnického materiálu pro Hemodialyzační oddělení nemocnice, výpůjčka 14 ks dialyzačních monitorů, průběžné dodávky kyselých koncentrátů a průběžné dodávky dialyzačních jehel, vše na dobu neurčitou.
Interne Kennung: P26V00000133
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33181100 Dialysatoren, 33181200 Dialysefilter, 33692800 Dialyselösungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Výpůjčka 7 ks dialyzačních monitorů s funkcí pro měření recirkulace a dodávky souvisejícího spotřebního materiálu
Beschreibung: Výpůjčka 7 ks dialyzačních monitorů s funkcí pro měření recirkulace a dodávky souvisejícího spotřebního materiálu
Interne Kennung: P26V00000133-1
Los: LOT-0004
Titel: Dialyzační jehly
Beschreibung: Průběžná dodávka dialyzačních jehel
Interne Kennung: P26V00000133-4
Los: LOT-0003
Titel: Kyselé koncentráty
Beschreibung: Průběžné dodávky kyselých koncentrátů
Interne Kennung: P26V00000133-3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692800 Dialyselösungen
Los: LOT-0002
Titel: Výpůjčka 7 ks dialyzačních monitorů pro chronickou i akutní dialýzu a dodávky souvisejícího spotřebního materiálu
Beschreibung: Výpůjčka 7 ks dialyzačních monitorů pro chronickou i akutní dialýzu a dodávky souvisejícího spotřebního materiálu
Interne Kennung: P26V00000133-2