2. Verfahren
Verfahren
Titel: Planeconomische diensten
Beschreibung: Gemeente Zutphen sluit een raamovereenkomst met één bureau voor planeconomische diensten.
Interne Kennung: T112026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: T112026
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000