2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie robót budowlanych polegających na adaptacji budynku nr 7 w m. Gdynia (zadanie nr 13901).
Beschreibung: Wykonanie robót budowlanych polegających na adaptacji budynku nr 7 w m. Gdynia (zadanie nr 13901)
Interne Kennung: 1/WIB/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminów podyktowane jest pilnością realizacji przedmiotu zamówienia – zadanie jest ujęte na liście priorytetowych inwestycji realizowanych przez resort obrony narodowej.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie robót budowlanych polegających na adaptacji budynku nr 7 w m. Gdynia (zadanie nr 13901)
Beschreibung: Wykonanie robót budowlanych polegających na adaptacji budynku nr 7 w m. Gdynia. Przedmiot zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany wykonać w oparciu o: 1) Opis Przedmiotu Zamówienia. 2) Dokumentację Projektową. 3) Specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych. 4) Przedmiar robot, który stanowi materiał pomocniczy. 5) Umowę wraz z załącznikami.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy