See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remonty kapitalne zespołów młynowych w PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Rybnik
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Remonty kapitalne zespołów młynowych w PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Rybnik”. Konieczność realizacji zadania wynika z potrzeby prawidłowego utrzymania stanu technicznego zespołów młynowych. Celem zadania jest realizacja prac w zakresie remontów kapitalnych trzech sztuk zespołów młynowych zainstalowanych na bloku nr 6 w PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Rybnik, poprzez wykonanie ich remontów kapitalnych. W celu dostosowania zakres prac do potrzeb Zamawiającego przedmiot zamówienia został podzielony na zakres podstawowy (remont kapitalny zespołu młynowego nr 6ZM6, (*) oraz remont kapitalny zespoły młynowego nr 6ZM5, (*) oraz zakres opcjonalny (remont kapitalny zespołu młynowego nr 6ZM4.(*). (*) Z uwagi na brak możliwości dokładnego przewidzenia czasu pracy poszczególnych zespołów młynowych oraz tempa zużycia ich elementów mielących numery zespołów młynowych przewidziane do remontu kapitalnego mogą ulec zmianie.
Vorherige Bekanntmachung: 342880-2026
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR-ELR/02016/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2) Ustawy PZP
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531100 Reparatur und Wartung von Kesseln
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Remonty kapitalne zespołów młynowych w PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Rybnik.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontów kapitalnych trzech sztuk zespołów młynowych zainstalowanych na bloku nr 6, zgodnie z podziałem na zakres podstawowy i opcjonalny. Szczegółowy Opis Przedmioty Zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.