See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Augustowie Zadanie podzielone jest na 81 części (pakietów).
Interne Kennung: DA.251.21.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Część nr 1 zawiera 2 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Część nr 2 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 3
Beschreibung: Część nr 3 zawiera 6 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 4
Beschreibung: Część nr 4 zawiera 2 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 5
Beschreibung: Część nr 5 zawiera 22 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 6
Beschreibung: Część nr 6 zawiera 24 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 7
Beschreibung: Część nr 7 zawiera 3 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 8
Beschreibung: Część nr 8 zawiera 26 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 9
Beschreibung: Część nr 9 zawiera 2 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 10
Beschreibung: Część nr 10 zawiera 10 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 11
Beschreibung: Część nr 11 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 12
Beschreibung: Część nr 12 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 13
Beschreibung: Część nr 13 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 14
Beschreibung: Część nr 14 zawiera 5 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 15
Beschreibung: Część nr 15 zawiera 12 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 16
Beschreibung: Część nr 16 zawiera 2 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 17
Beschreibung: Część nr 17 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 18
Beschreibung: Część nr 18 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 19
Beschreibung: Część nr 19 zawiera 39 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 20
Beschreibung: Część nr 20 zawiera 4 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 21
Beschreibung: Część nr 21 zawiera 5 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 22
Beschreibung: Część nr 22 zawiera 31 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 22
Los: LOT-0033
Titel: Część nr 23
Beschreibung: Część nr 23 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 23
Los: LOT-0034
Titel: Część nr 24
Beschreibung: Część nr 24 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 24
Los: LOT-0035
Titel: Część nr 25
Beschreibung: Część nr 25 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 25
Los: LOT-0036
Titel: Część nr 26
Beschreibung: Część nr 26 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0037
Titel: Część nr 27
Beschreibung: Część nr 27 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 27
Los: LOT-0038
Titel: Część nr 28
Beschreibung: Część nr 28 zawiera 13 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 28
Los: LOT-0039
Titel: Część nr 29
Beschreibung: Część nr 29 zawiera 2 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 29
Los: LOT-0040
Titel: Część nr 30
Beschreibung: Część nr 30 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 30
Los: LOT-0041
Titel: Część nr 31
Beschreibung: Część nr 31 zawiera 2 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 31
Los: LOT-0042
Titel: Część nr 32
Beschreibung: Część nr 32 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 32
Los: LOT-0043
Titel: Część nr 33
Beschreibung: Część nr 33 zawiera 6 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 33
Los: LOT-0044
Titel: Część nr 34
Beschreibung: Część nr 34 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 34
Los: LOT-0045
Titel: Część nr 35
Beschreibung: Część nr 35 zawiera 6 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 35
Los: LOT-0046
Titel: Część nr 36
Beschreibung: Część nr 36 zawiera 2 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 36
Los: LOT-0047
Titel: Część nr 37
Beschreibung: Część nr 37 zawiera 457 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 37
Los: LOT-0048
Titel: Część nr 38
Beschreibung: Część nr 38 zawiera 39 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 38
Los: LOT-0049
Titel: Część nr 39
Beschreibung: Część nr 39 zawiera 3 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 39
Los: LOT-0050
Titel: Część nr 40
Beschreibung: Część nr 40 zawiera 10 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 40
Los: LOT-0051
Titel: Część nr 41
Beschreibung: Część nr 41 zawiera 11 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 41
Los: LOT-0052
Titel: Część nr 42
Beschreibung: Część nr 42 zawiera 5 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 42
Los: LOT-0053
Titel: Część nr 43
Beschreibung: Część nr 43 zawiera 16 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 43
Los: LOT-0054
Titel: Część nr 44
Beschreibung: Część nr 44 zawiera 6 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 44
Los: LOT-0055
Titel: Część nr 45
Beschreibung: Część nr 45 zawiera 40 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 45
Los: LOT-0056
Titel: Część nr 46
Beschreibung: Część nr 46 zawiera 2 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 46
Los: LOT-0057
Titel: Część nr 47
Beschreibung: Część nr 47 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 47
Los: LOT-0058
Titel: Część nr 48
Beschreibung: Część nr 48 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 48
Los: LOT-0059
Titel: Część nr 49
Beschreibung: Część nr 49 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 49
Los: LOT-0060
Titel: Część nr 50
Beschreibung: Część nr 50 zawiera 10 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 50
Los: LOT-0061
Titel: Część nr 51
Beschreibung: Część nr 51 zawiera 9 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 51
Los: LOT-0062
Titel: Część nr 52
Beschreibung: Część nr 52 zawiera 10 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 52
Los: LOT-0063
Titel: Część nr 53
Beschreibung: Część nr 53 zawiera 14 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 53
Los: LOT-0064
Titel: Część nr 54
Beschreibung: Część nr 54 zawiera 6 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 54
Los: LOT-0065
Titel: Część nr 55
Beschreibung: Część nr 55 zawiera 4 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 55
Los: LOT-0066
Titel: Część nr 56
Beschreibung: Część nr 56 zawiera 10 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 56
Los: LOT-0067
Titel: Część nr 57
Beschreibung: Część nr 57 zawiera 5 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 57
Los: LOT-0068
Titel: Część nr 58
Beschreibung: Część nr 58 zawiera 3 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 58
Los: LOT-0069
Titel: Część nr 59
Beschreibung: Część nr 59 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 59
Los: LOT-0070
Titel: Część nr 60
Beschreibung: Część nr 60 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 60
Los: LOT-0071
Titel: Część nr 61
Beschreibung: Część nr 61 zawiera 8 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 61
Los: LOT-0072
Titel: Część nr 62
Beschreibung: Część nr 62 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 62
Los: LOT-0073
Titel: Część nr 63
Beschreibung: Część nr 63 zawiera 2 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 63
Los: LOT-0074
Titel: Część nr 64
Beschreibung: Część nr 64 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 64
Los: LOT-0075
Titel: Część nr 65
Beschreibung: Część nr 65 zawiera 2 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 65
Los: LOT-0076
Titel: Część nr 66
Beschreibung: Część nr 66 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 66
Los: LOT-0077
Titel: Część nr 67
Beschreibung: Część nr 67 zawiera 33 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 67
Los: LOT-0078
Titel: Część nr 68
Beschreibung: Część nr 68 zawiera 3 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 68
Los: LOT-0079
Titel: Część nr 69
Beschreibung: Część nr 69 zawiera 1 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 69
Los: LOT-0080
Titel: Część nr 70
Beschreibung: Część nr 70 zawiera 5 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 70
Los: LOT-0081
Titel: Część nr 71
Beschreibung: Część nr 71 zawiera 5 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 71
Los: LOT-0082
Titel: Część nr 72
Beschreibung: Część nr 72 zawiera 17 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 72
Los: LOT-0083
Titel: Część nr 73
Beschreibung: Część nr 73 zawiera 8 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 73
Los: LOT-0084
Titel: Część nr 74
Beschreibung: Część nr 74 zawiera 2 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 74
Los: LOT-0085
Titel: Część nr 75
Beschreibung: Część nr 75 zawiera 28 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 75
Los: LOT-0086
Titel: Część nr 76
Beschreibung: Część nr 76 zawiera 2 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 76
Los: LOT-0087
Titel: Część nr 77
Beschreibung: Część nr 77 zawiera 16 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 77
Los: LOT-0088
Titel: Część nr 78
Beschreibung: Część nr 78 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 78
Los: LOT-0089
Titel: Część nr 79
Beschreibung: Część nr 79 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 79
Los: LOT-0090
Titel: Część nr 80
Beschreibung: Część nr 80 zawiera 3 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 80
Los: LOT-0091
Titel: Część nr 81
Beschreibung: Część nr 81 zawiera 127 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Część nr 81