503988-2026 - Wettbewerb
Polen – Erdgas – Kompleksowa dostawa paliwa gazowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa dostawa paliwa gazowego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa paliwa gazowego dla Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii – szpitale w Poznaniu, Ludwikowie i Chodzieży. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 1 do SWZ, który jest jednocześnie formularzem cenowym oraz w załącznikach nr 1 abc – punkty poboru oraz 1A, 1B i 1C w rozbiciu na lata 2026 i 2027. 3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Uzasadnienie braku podziału na części: Przedmiot zamówienia nie jest podzielony na części ze względów organizacyjnych, technicznych i ekonomicznych. Podział zamówienia groziłby nadmiernymi trudnościami technicznymi i kosztami wykonania zamówienia a także potrzebą skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących zamówienie.
Interne KennungWCPIT/EA/381-34/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungPakiet 1