See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług realizacji przekazów pocztowych lub pieniężnych polegających na doręczaniu w formie gotówki świadczeń pieniężnych dla osób uprawnionych, pod wskazany adres oraz ewentualnych ich zwrotów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia Świadczenie usług realizacji przekazów pocztowych lub pieniężnych polegających na doręczaniu w formie gotówki świadczeń pieniężnych w tym z zaopatrzenia emertytalnego osobom uprawnionym, zwanych dalej świadczeniami, nadawanych przez Zakład Emerytalno-Rentowy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji pod wskazany przez Zamawiającego adres oraz ewentualnych ich zwrotów. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, w podziale na 2 części. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 Pzp. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera: Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący zał. nr 1a i 1b do SWZ oraz wzór umowy zał. nr 3a i 3b do SWZ. Zamawiający oświadcza, iż będąc administratorem danych oraz mając na względzie przepisy ustawy z dnia 10.5.2018 r. o ochronie danych osobowych (dalej RODO) wdrożył środki bezpieczeństwa adekwatne do zidentyfikowanych przez siebie ryzyk oraz dające rękojmie należytego zabezpieczenia danych osobowych przekazywanych w ramach postępowania. Szczegółowa klauzula informacyjna z art. 13 RODO zawarta jest w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 401151-2026
Interne Kennung: ZER-ZP-4/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: I. Zamawiający nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie, że oferowane usługi spełniają określone przez Zamawiającego wymagania. II. Oferta powinna być sporządzona w języku polskim, z zachowaniem postaci elektronicznej pod rygorem nieważności w formacie danych: .pdf, .doc, .docx, .rtf, .odt, .xls, .xlsx, .jpg, ze szczególnym wskazaniem na .pdf zgodnie z katalogiem formatów wskazanych w załączniku nr 2 do Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 773) i podpisana kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę(y) uprawnione do reprezentowania Wykonawcy lub umocowaną(e) przez tą/te osobę(y) do reprezentowania Wykonawcy na podstawie pełnomocnictwa. III. Na ofertę składają się: 1) Formularz oferty – sporządzony zgodnie ze wzorem w zał. nr 2a i/lub zał. 2b do SWZ, 2) aktualne oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia – zgodnie z zał. 5 do SWZ; 3) dokument stwierdzający prawo osoby/osób podpisującej(ych) ofertę do reprezentowania Wykonawcy w postępowaniu o uzyskanie przedmiotowego zamówienia publicznego, ale tylko wtedy, kiedy prawo do reprezentowania Wykonawcy nie wynika z treści odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej – pełnomocnictwo, w przypadku, gdy Wykonawcę reprezentuje pełnomocnik; 4) zobowiązanie (lub inny dokument) podmiotów trzecich do oddania do dyspozycji Wykonawcy niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia, w przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji tych podmiotów – jeżeli dotyczy; 5) oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu, o którym mowa w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. EU nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1) oraz w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, zgodnie z zał. nr 5a do SWZ. IV. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej Open Nexus. Komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami, w tym składanie oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji odbywa się elektronicznie za pośrednictwem ww. platformy zakupowej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 Świadczenie usług realizacji przekazów pocztowych lub pieniężnych polegających na doręczaniu w formie gotówki świadczeń pieniężnych z zaopatrzenia emerytalnego, zwanych dalej świadczeniami, nadawanych przez Zakład Emerytalno-Rentowy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, osobom uprawnionym pod wskazany przez Zamawiającego adres oraz ewentualnych ich zwrotów
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera: Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący zał. nr 1a do SWZ oraz wzór umowy zał. nr 3a do SWZ
Interne Kennung: Część nr 1 Świadczenie usług realizacji przekazów pocztowych lub pieniężnych polegających na doręczaniu w formie gotówki świadczeń pieniężnych z zaopatrzenia emerytalnego, zwanych dalej świadczeniami, nadawanych przez Zakład Emerytalno-Rentowy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, osobom uprawnionym pod wskazany przez Zamawiającego adres oraz ewentualnych ich zwrotów
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 Świadczenie usług realizacji przekazów pocztowych lub pieniężnych polegających na doręczaniu w formie gotówki świadczeń pieniężnych dla strażaków ratowników OSP oraz ratowników górskich, zwanych dalej świadczeniami, nadawanych przez Zakład Emerytalno-Rentowy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, osobom uprawnionym pod wskazany przez Zamawiającego adres oraz ewentualnych (...)
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera: Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący zał. nr 1b do SWZ oraz wzór umowy zał. nr 3b do SWZ
Interne Kennung: Część nr 2 Świadczenie usług realizacji przekazów pocztowych lub pieniężnych polegających na doręczaniu w formie gotówki świadczeń pieniężnych dla strażaków ratowników OSP oraz ratowników górskich, zwanych dalej świadczeniami, nadawanych przez Zakład Emerytalno-Rentowy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, osobom uprawnionym pod wskazany przez Zamawiającego adres oraz ewentualnych ich zwrotów