504038-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Schutzkleidung – Materiale Sanitare(BONETE UF. BOTOSEI UF, COMBINEZON PROTECTIE, HALATE UF APARTINATORI, MASCA PROTECTIE UF, MASCA PROTECTIE FFP2, MASCA PROTECTIE FFP3, OCHELARI PROTECTIE, SORT PROTECTIE, VIZIERA PROTECTIE, KIT MONITORIZARE ARTERIALA , KIT STERIL INSERTIE CVC, SERINGA ALIMENTATIE,SONDE FAUCHER)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Materiale Sanitare(BONETE UF. BOTOSEI UF, COMBINEZON PROTECTIE, HALATE UF APARTINATORI, MASCA PROTECTIE UF, MASCA PROTECTIE FFP2, MASCA PROTECTIE FFP3, OCHELARI PROTECTIE, SORT PROTECTIE, VIZIERA PROTECTIE, KIT MONITORIZARE ARTERIALA , KIT STERIL INSERTIE CVC, SERINGA ALIMENTATIE,SONDE FAUCHER)
Beschreibung: Acord cadru privind achizitia de Materiale Sanitare(BONETE UF. BOTOSEI UF, COMBINEZON PROTECTIE, HALATE UF APARTINATORI, MASCA PROTECTIE UF, MASCA PROTECTIE FFP2, MASCA PROTECTIE FFP3, OCHELARI PROTECTIE, SORT PROTECTIE, VIZIERA PROTECTIE, KIT MONITORIZARE ARTERIALA , KIT STERIL INSERTIE CVC, SERINGA ALIMENTATIE,SONDE FAUCHER)
Interne Kennung: 22535/15.07.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18143000 Schutzkleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BONETE DE UNICA FOLOSINTA
Beschreibung: CANTITATE MIN. CONTRACT SUBSECVENT/1 LUNA;CANT. MAX. CEL MAI MARE CONTRACT. SUBSECVENT; CANT. MAX. ACORD CADRU/48 LUNI
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: BOTOSEI DE UNICA FOLOSINTA
Beschreibung: CANTITATE MIN. CONTRACT SUBSECVENT/1 LUNA;CANT. MAX. CEL MAI MARE CONTRACT. SUBSECVENT/12 LUNI;CANT. MAX. ACORD CADRU/48 LUNI
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: COMBINEZON PROTECTIE CU BOTOSI TIP GHEATA INCLUSI
Beschreibung: CANTITATE MIN. CONTRACT SUBSECVENT/1 LUNA;CANT. MAX. CEL MAI MARE CONTRACT. SUBSECVENT/12 LUNI; CANT. MAX. ACORD CADRU/48 LUNI
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: HALATE DE UNICA FOLOSINTA PENTRU APARTINATORI
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: MASTI PROTECTIE DE UNICA FOLOSINTA de TIP II
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: MASTI PROTECTIE FFP2 fara SUPAPA , de UZ MEDICAL
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: MASTI PROTECTIE FFP3 fara SUPAPA, de UZ MEDICAL
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: MASCA PROTECTIE FFP3 model 3M COD 8833- pentru RISCURI BIOLOGICE(Laborator BK-TBC)
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: OCHELARI DE PROTECTIE
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: SORT DE PROTECTIE
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: VIZIERE DE PROTECTIE
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Kit monitorizare arteriala
Interne Kennung: 12
Haupteinstufung (cpv): 33157800 Sauerstoffzufuhranlage
Los: LOT-0013
Titel: Kit steril insertie CVC
Interne Kennung: 13
Haupteinstufung (cpv): 33171100 Anästhesieinstrumente
Los: LOT-0014
Titel: SERINGA ALIMENTATIE ENTERALA 5ML
Interne Kennung: 14
Haupteinstufung (cpv): 33141310 Spritzen
Los: LOT-0015
Titel: SONDE FAUCHER
Interne Kennung: 15
Haupteinstufung (cpv): 33141641 Sonden