See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reinigen van straatkolken
Beschreibung: Dit aankoopdossier kadert in het preventief onderhoud van rioleringsstelsels in de tot Fluvius toegetreden steden en gemeenten in de provincies De opdracht betreft het sluiten van één of meerdere raamovereenkomsten aangaande het reinigen van straatkolken. Hier wordt onder verstaan: • Het periodiek reinigen van straatkolken langs openbare gemeentelijke wegen, parkings en pleinen; • Het afvoeren en verwerken van steekvast slib naar/door een door OVAM erkend verwerkingsbedrijf; • Het aanleveren van alle rapporten die verder in het bestek gevraagd worden.
Interne Kennung: FLU23D037
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Reiniging straatkolken riolering West-Vlaanderen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Reiniging straatkolken Zenne-Dender
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Reiniging straatkolken Kempen
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Reiniging straatkolken Hageland-Dijle
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Reiniging straatkolken Limburg Noord
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Reiniging straatkolken Limburg Zuid
Interne Kennung: 6