504041-2025 - Ergebnis
Tschechien – Straßentransport/-beförderung – Dynamický nákupní systém na zajištění nepravidelné autobusové dopravy 2023-2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na zajištění nepravidelné autobusové dopravy 2023-2028
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude zajištění nepravidelné autobusové dopravy pro Karlovarský kraj a jeho příspěvkové organizace, a to meziměstskými a dálkovými autobusy.
Vorherige Bekanntmachung213877-2023
Interne KennungP23V00000331
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensJe zájmem zadavatele zajistit co nejoperativnější zadávání veřejných zakázek v DNS. Z tohoto důvodu zadavatel v souladu s § 141 odst. 2 ZZVZ vyzývá účastníky k poskytnutí souhlasu s možným zkrácením lhůty pro podání nabídek při zadávání veřejných zakázek v DNS oproti zákonné desetidenní lhůtě. Zkrácená lhůta bude vždy činit minimálně 3 pracovní dny.
Zentrale Elemente des Verfahrensdynamický nákupní systém
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
LosLOT-0005
TitelVeřejné zakázky vysoutěžené společností FUNNY Travel s.r.o.
BeschreibungPředmětem plnění všech těchto zakázek je uskutečnění autobusové dopravy v rámci Karlovarského kraje zejména pro děti základních škol z příspěvkových organizací.
Interne KennungVeřejné zakázky vysoutěžené společností FUNNY Travel s.r.o.
LosLOT-0004
TitelVeřejné zakázky vysoutěžené společností Doprava Miroslav Liška s.r.o.
Interne KennungVeřejné zakázky vysoutěžené společností Doprava Miroslav Liška s.r.o.
LosLOT-0003
TitelVeřejné zakázky vysoutěžené společností Autodoprava Daniel Sládek s.r.o.
Interne KennungVeřejné zakázky vysoutěžené společností Autodoprava Daniel Sládek s.r.o.
LosLOT-0001
TitelVeřejné zakázky vysoutěžené společností AKV bus a.s.
Interne KennungVeřejné zakázky vysoutěžené společností AKV bus a.s.
LosLOT-0002
TitelVeřejné zakázky vysoutěžené společností Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s.
Interne KennungVeřejné zakázky vysoutěžené společností Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s.