See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie o zawarcie umowy ramowej na sukcesywną dostawę i montaż wyposażenia lokali mieszkalnych na terenie Gdańska
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej obejmującej dostawę i montaż wyposażenia w maksymalnie 50 lokalach na terenie miasta Gdańska w ramach zamówień wykonawczych. Zakres dostaw obejmuje: a) dostawę elementów wyposażenia mieszkań, b) wniesienie elementów wyposażenia do lokali mieszkalnych, c) montaż wyposażenia zgodnie z dokumentacją producenta, zasadami sztuki montażowej oraz obowiązującymi normami i przepisami, d) regulację, uruchomienie i sprawdzenie prawidłowości działania elementów wyposażenia, o ile jest to wymagane, e) uporządkowanie miejsca realizacji po zakończeniu montażu, w tym usunięcie opakowań i odpadów powstałych w trakcie realizacji.
Interne Kennung: 5/SAN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zawarcie umowy ramowej obejmującej dostawę i montaż wyposażenia w maksymalnie 50 lokalach na terenie miasta Gdańska
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej obejmującej dostawę i montaż wyposażenia w maksymalnie 50 lokalach na terenie miasta Gdańska w ramach zamówień wykonawczych. Zakres dostaw obejmuje: a) dostawę elementów wyposażenia mieszkań, b) wniesienie elementów wyposażenia do lokali mieszkalnych, c) montaż wyposażenia zgodnie z dokumentacją producenta, zasadami sztuki montażowej oraz obowiązującymi normami i przepisami, d) regulację, uruchomienie i sprawdzenie prawidłowości działania elementów wyposażenia, o ile jest to wymagane, e) uporządkowanie miejsca realizacji po zakończeniu montażu, w tym usunięcie opakowań i odpadów powstałych w trakcie realizacji