2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výroba, dodání a montáž souboru modulárních prodejních stánků
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je návrh technického řešení, výroba, dodání a montáž souboru modulárních prodejních stánků. Součástí plnění bude zejména: • konstrukční návrh, • výrobní dokumentace, • výroba modulárních prvků, • dodávka a montáž, • uvedení do provozu, • servisní podpora.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: I. fáze Dodavatelé podávají pouze žádost o účast. V této fázi se nepředkládá: • cenová nabídka, • finální technické řešení. Bude provedeno: • posouzení kvalifikace, • případné omezení počtu účastníků. II. fáze Vybraní účastníci budou vyzváni k podání předběžných nabídek a jednání.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211000 Vorgefertigte Gebäude
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 19052026