2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky automatických maznic na r. 2024-2026
Beschreibung: 2.1 Předmětem plnění této Rámcové dohody je poskytování dílčích dodávek kapalných maziv – automatických maznic (dále jen „Dodávky“ nebo „olejové kapaliny“), které budou realizovány na základě výzev k poskytnutí Dodávek zasílaných Objednatelem. Podrobná specifikace Dodávek je obsažena v přílohách této Rámcové dohody, zejména v Přílohách č. 1 a 2 této Rámcové dohody. Součástí Dodávky je doprava do místa plnění Objednatele, není-li dále v této Rámcové dohodě uvedeno jinak. 2.2 Dodavatel se zavazuje dodávat Objednateli olejové kapaliny ve sjednaném sortimentu, množství, jakosti a čase, za podmínek uvedených v této Rámcové dohodě a převést na Objednatele vlastnické právo k olejovým kapalinám. 2.3 Objednatel bude povinen Dodavateli za řádně dodané Dodávky zaplatit cenu ve výši uvedené v čl. 5 a způsobem uvedeným v čl. 6 této Rámcové dohody.
Interne Kennung: Dodávky automatických maznic na r. 2024-2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09211000 Schmieröle und Schmierstoffe
5. Los
Los: LOT-0001