See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Računala i računalna oprema, prema grupama
Beschreibung: Računala i računalna oprema se nabavlja za potrebe ustrojstvenih jedinica Fakulteta te je potrebna za redovan uredski rad, te izvođenje nastave, a dijelom za znanstvena istraživanja, kao i za potrebe raznih projekata financiranih iz Programskog ugovora, nacionalnih, međunarodnih i europskih izvora.
Interne Kennung: 001V-PMF/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GRUPA 1. PRIJENOSNA RAČUNALA - ZNANSTVENA
Beschreibung: U navedenoj grupi nabavljaju se PRIJENOSNA RAČUNALA - ZNANSTVENA. Računala i računalna oprema se nabavlja za potrebe ustrojstvenih jedinica Fakulteta te je potrebna za redovan uredski rad, te izvođenje nastave, a dijelom za znanstvena istraživanja, kao i za potrebe raznih projekata financiranih iz Programskog ugovora, nacionalnih, međunarodnih i europskih izvora.
Interne Kennung: 001V-PMF/26-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0002
Titel: GRUPA 2. PRIJENOSNA RAČUNALA – UREDSKA
Beschreibung: U navedenoj grupi nabavljaju se PRIJENOSNA RAČUNALA – UREDSKA. Računala i računalna oprema se nabavlja za potrebe ustrojstvenih jedinica Fakulteta te je potrebna za redovan uredski rad, te izvođenje nastave, a dijelom za znanstvena istraživanja, kao i za potrebe raznih projekata financiranih iz Programskog ugovora, nacionalnih, međunarodnih i europskih izvora.
Interne Kennung: 001V-PMF/26-2
Los: LOT-0003
Titel: GRUPA 3. STOLNA RAČUNALA – ZNANSTVENA
Beschreibung: U navedenoj grupi nabavljaju se STOLNA RAČUNALA – ZNANSTVENA. Računala i računalna oprema se nabavlja za potrebe ustrojstvenih jedinica Fakulteta te je potrebna za redovan uredski rad, te izvođenje nastave, a dijelom za znanstvena istraživanja, kao i za potrebe raznih projekata financiranih iz Programskog ugovora, nacionalnih, međunarodnih i europskih izvora.
Interne Kennung: 001V-PMF/26-3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Los: LOT-0004
Titel: GRUPA 4. STOLNA RAČUNALA - UREDSKA
Beschreibung: U navedenoj grupi nabavljaju se STOLNA RAČUNALA - UREDSKA. Računala i računalna oprema se nabavlja za potrebe ustrojstvenih jedinica Fakulteta te je potrebna za redovan uredski rad, te izvođenje nastave, a dijelom za znanstvena istraživanja, kao i za potrebe raznih projekata financiranih iz Programskog ugovora, nacionalnih, međunarodnih i europskih izvora.
Interne Kennung: 001V-PMF/26-4
Los: LOT-0005
Titel: GRUPA 5. MONITORI
Beschreibung: U navedenoj grupi nabavljaju se MONITORI. Računala i računalna oprema se nabavlja za potrebe ustrojstvenih jedinica Fakulteta te je potrebna za redovan uredski rad, te izvođenje nastave, a dijelom za znanstvena istraživanja, kao i za potrebe raznih projekata financiranih iz Programskog ugovora, nacionalnih, međunarodnih i europskih izvora.
Interne Kennung: 001V-PMF/26-5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0006
Titel: GRUPA 6. PISAČI
Beschreibung: U navedenoj grupi nabavljaju se PISAČI. Računala i računalna oprema se nabavlja za potrebe ustrojstvenih jedinica Fakulteta te je potrebna za redovan uredski rad, te izvođenje nastave, a dijelom za znanstvena istraživanja, kao i za potrebe raznih projekata financiranih iz Programskog ugovora, nacionalnih, međunarodnih i europskih izvora.
Interne Kennung: 001V-PMF/26-6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Los: LOT-0007
Titel: GRUPA 7. RAČUNALA KOMPATIBILNA S MacOS
Beschreibung: U navedenoj grupi nabavljaju se RAČUNALA KOMPATIBILNA S MacOS. Računala i računalna oprema se nabavlja za potrebe ustrojstvenih jedinica Fakulteta te je potrebna za redovan uredski rad, te izvođenje nastave, a dijelom za znanstvena istraživanja, kao i za potrebe raznih projekata financiranih iz Programskog ugovora, nacionalnih, međunarodnih i europskih izvora.
Interne Kennung: 001V-PMF/26-7
Los: LOT-0008
Titel: GRUPA 8. SNAŽNA STOLNA RAČUNALA ZA RAČUNALNU UČIONICU P5 GEOGRAFSKOG ODSJEKA
Beschreibung: U navedenoj grupi nabavljaju se SNAŽNA STOLNA RAČUNALA ZA RAČUNALNU UČIONICU P5 GEOGRAFSKOG ODSJEKA. Računala i računalna oprema se nabavlja za potrebe ustrojstvenih jedinica Fakulteta te je potrebna za redovan uredski rad, te izvođenje nastave, a dijelom za znanstvena istraživanja, kao i za potrebe raznih projekata financiranih iz Programskog ugovora, nacionalnih, međunarodnih i europskih izvora.
Interne Kennung: 001V-PMF/26-8
Los: LOT-0009
Titel: GRUPA 9. STOLNA RAČUNALA ZA RAČUNALNU UČIONICU FIZIČKOG ODSJEKA
Beschreibung: U navedenoj grupi nabavljaju se STOLNA RAČUNALA ZA RAČUNALNU UČIONICU FIZIČKOG ODSJEKA. Računala i računalna oprema se nabavlja za potrebe ustrojstvenih jedinica Fakulteta te je potrebna za redovan uredski rad, te izvođenje nastave, a dijelom za znanstvena istraživanja, kao i za potrebe raznih projekata financiranih iz Programskog ugovora, nacionalnih, međunarodnih i europskih izvora.
Interne Kennung: 001V-PMF/26-9