2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nábytek pro MŠMT 2025 – 2028
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zajištění dodávek kancelářského nábytku vč. jeho dopravy na místo určení, manipulace, montáže, vybalení a likvidace obalového materiálu. Předpokládané požadované množství jednotlivých položek nábytku (vč. jejich technické specifikace), které mají být dodavatelem dodávány na základě požadavků zadavatele, je uvedeno v Příloze č. 1 ZD – Vymezení předmětu zakázky, přičemž zadavatel nemá povinnost odebrat uvedené množství kusů nábytku. Poptávka bude reagovat na současné potřeby zadavatele. Výsledkem zadávacího řízení bude uzavření Rámcové dohody ve smyslu § 132 odst. 3 písm.b) ZZVZ, která bude v souladu s podmínkami danými zadavatelem v těchto zadávacích podmínkách a nabídkou vybraného dodavatele. Rámcová dohoda (dále jen „Dohoda“) bude uzavřena na dobu 4 let pouze s jedním dodavatelem, bez obnovení soutěže, který v rámci uvedených 4 let ode dne účinnosti Dohody, bude pro zadavatele na základě prováděcí smlouvy, jež je Přílohou č. 3 Dohody – Prováděcí smlouva, provádět dodávku nábytku.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem této veřejné zakázky je zajištění dodávek kancelářského nábytku vč. jeho dopravy na místo určení, manipulace, montáže, vybalení a likvidace obalového materiálu. Předpokládané požadované množství jednotlivých položek nábytku (vč. jejich technické specifikace), které mají být dodavatelem dodávány na základě požadavků zadavatele, je uvedeno v Příloze č. 1 ZD – Vymezení předmětu zakázky, přičemž zadavatel nemá povinnost odebrat uvedené množství kusů nábytku. Poptávka bude reagovat na současné potřeby zadavatele. Výsledkem zadávacího řízení bude uzavření Rámcové dohody ve smyslu § 132 odst. 3 písm.b) ZZVZ, která bude v souladu s podmínkami danými zadavatelem v těchto zadávacích podmínkách a nabídkou vybraného dodavatele. Rámcová dohoda (dále jen „Dohoda“) bude uzavřena na dobu 4 let pouze s jedním dodavatelem, bez obnovení soutěže, který v rámci uvedených 4 let ode dne účinnosti Dohody, bude pro zadavatele na základě prováděcí smlouvy, jež je Přílohou č. 3 Dohody – Prováděcí smlouva, provádět dodávku nábytku.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: MSMT-17731/2025
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel