2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów medycznych dla Szpitala Neuropsychiatrycznego im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej z podziałem na 16 części
Beschreibung: 1 Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów medycznych dla Szpitala Neuropsychiatrycznego im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej z podziałem na 16 części: część 1 – dostawa rękawic, fartuchów oraz innych materiałów medycznych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.1 do SWZ, część 2 – dostawa materiałów do iniekcji, wlewów dożylnych oraz innych materiałów medycznych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.2 do SWZ, część 3 – dostawa materiałów do resuscytacji oraz innych materiałów medycznych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.3 do SWZ, część 4 – dostawa pieluchomajek, majtek oraz wkładów chłonnych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.4 do SWZ, część 5 – dostawa filtrów jednorazowych do ssaków, łączników oraz drena jednorazowego, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.5 do SWZ, część 6 – dostawa próbówek, szkiełek oraz innych materiałów medycznych do badań, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.6 do SWZ, część 7 – dostawa ciśnieniomierzy, termometrów, słuchawek lekarskich oraz pojemników sanitarnych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.7 do SWZ, część 8 – dostawa ustników kompatybilnych z alkomatem DRAGER ALKOTEST, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.8 do SWZ, część 9 – dostawa jednorazowych zestawów, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawarty w załączniku nr 1.9 do SWZ, część 10 – dostawa materiałów do EKG oraz USG, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.10 do SWZ, część 11 – dostawa igieł, nici oraz ostrzy chirurgicznych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.11 do SWZ, część 12 – dostawa rękawów papierowo-foliowych do sterylizacji parą wodną, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.12 do SWZ, część 13 – dostawa rękawów medycznych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.13 do SWZ, część 14 – dostawa różnych materiałów do testów i badań, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.14 do SWZ, część 15 – dostawa materiałów do sterylizacji i badań, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.15 do SWZ, część 16 – dostawa próbówko-strzykawek, igieł oraz łączników do wenflonów, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.16 do SWZ,
Interne Kennung: SzNSPZOZ.A-ZP-261.28.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego na podstawie art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2026 r. poz. 793) w trybie przetargu nieograniczonego. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1
Beschreibung: dostawa rękawic, fartuchów oraz innych materiałów medycznych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.1 do SWZ
Interne Kennung: część1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141123 Abfallbehälter für scharfe Gegenstände, 33141420 Operationshandschuhe, 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte, 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Los: LOT-0002
Titel: część 2
Beschreibung: dostawa materiałów do iniekcji, wlewów dożylnych oraz innych materiałów medycznych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.2 do SWZ
Interne Kennung: część2
Los: LOT-0003
Titel: część 3
Beschreibung: dostawa materiałów do resuscytacji oraz innych materiałów medycznych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.3 do SWZ,
Interne Kennung: część3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks, 33170000 Anästhesie und Reanimation, 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung, 33141615 Urinbeutel, 33141240 Katheterzubehör, 33141200 Katheter, 33141112 Heftpflaster
Los: LOT-0004
Titel: część 4
Beschreibung: dostawa pieluchomajek, majtek oraz wkładów chłonnych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.4 do SWZ
Interne Kennung: część4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33770000 Hygienepapier
Los: LOT-0005
Titel: część 5
Beschreibung: dostawa filtrów jednorazowych do ssaków, łączników oraz drena jednorazowego, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.5 do SWZ
Interne Kennung: część5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33772000 Einweg-Papierartikel, 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung
Los: LOT-0006
Titel: część 6
Beschreibung: dostawa próbówek, szkiełek oraz innych materiałów medycznych do badań, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.6 do SWZ,
Interne Kennung: część6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser, 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente
Los: LOT-0007
Titel: część 7
Beschreibung: dostawa ciśnieniomierzy, termometrów, słuchawek lekarskich oraz pojemników sanitarnych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.7do SWZ,
Interne Kennung: część7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33772000 Einweg-Papierartikel, 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0008
Titel: część 8
Beschreibung: dostawa ustników kompatybilnych z alkomatem DRAGER ALKOTEST, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.8 do SWZ,
Interne Kennung: część8
Haupteinstufung (cpv): 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0009
Titel: część 9
Beschreibung: dostawa jednorazowych zestawów, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawarty w załączniku nr 1.9 do SWZ,
Interne Kennung: część9
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Los: LOT-0010
Titel: część 10
Beschreibung: dostawa materiałów do EKG oraz USG, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.10 do SWZ
Interne Kennung: część10
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0011
Titel: część 11
Beschreibung: dostawa igieł, nici oraz ostrzy chirurgicznych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.11 do SWZ,
Interne Kennung: część11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141121 Chirurgische Suturen
Los: LOT-0012
Titel: część 12
Beschreibung: dostawa rękawów papierowo-foliowych do sterylizacji parą wodną, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.12 do SWZ
Interne Kennung: część12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35230000 Handschellen, 33141420 Operationshandschuhe, 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte, 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Los: LOT-0013
Titel: część 13
Beschreibung: dostawa rękawów medycznych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.13 do SWZ
Interne Kennung: część13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35230000 Handschellen
Los: LOT-0014
Titel: część 14
Beschreibung: dostawa różnych materiałów do testów i badań, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.14 do SWZ
Interne Kennung: część14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente
Los: LOT-0015
Titel: część 15
Beschreibung: dostawa materiałów do sterylizacji i badań, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.15 do SWZ
Interne Kennung: część15
Los: LOT-0016
Titel: część 16
Beschreibung: dostawa próbówko-strzykawek, igieł oraz łączników do wenflonów, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.16 do SWZ
Interne Kennung: część16
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke