See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zorganizowanie i przeprowadzenie kursów prowadzących do uzyskania dodatkowych umiejętności i kwalifikacji, w tym kwalifikacji zawodowych dla 246 uczestników w ramach projektu „Kompas Kariery”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie kursów zawodowych dla uczestników Ochotniczych Hufców Pracy z terenu województwa lubelskiego. Zamówienie zostało podzielone na 21 części, obejmujących następujące kursy zawodowe: auto detailing, przyciemnianie szyb oraz naprawy metodą smart repair; barber z modułem zagęszczania i przedłużania włosów; kelner, barman, barista; elektromechanik pojazdów samochodowych; operator koparko-ładowarki kl. III; kucharz; magazynier-sprzedawca z obsługą wózków jezdniowych kat. I WJO, programów do magazynowania i kasy fiskalnej; kurs makijażu okolicznościowego i stylizacji włosów; monoporcje cukiernicze i gastronomiczne – przygotowanie cateringu; monoporcje cukiernicze oraz przygotowanie i dekoracja ciast i tortów; operator statków powietrznych STS-01 VLOS oraz STS-02 BVLOS z elementami foto-video; pracownik administracyjno-biurowy z obsługą komputera, programów i urządzeń biurowych oraz fakturowaniem; spawacz metodą MIG-131 i MAG-135/136; sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej i terminala płatniczego oraz sprzedażą internetową; stylizacja paznokci, brwi i rzęs; stylizacja paznokci; kurs wizażu; wizaż z egzaminem czeladniczym; wizaż z modułem stylizacji paznokci; operator wózka jezdniowego kat. I WJO; wulkanizator z naprawą technikami smart repair. Szkolenia obejmują zajęcia teoretyczne i praktyczne, realizowane w miejscowościach wskazanych w SWZ, zakończone egzaminem potwierdzającym uzyskanie kwalifikacji lub kompetencji zawodowych.
Interne Kennung: LWK.ZPM.270.03.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych. Komunikacja między zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem platformy eZamówienia. Wykonawcy składają oferty w formie elektronicznej w terminie wskazanym w dokumentach zamówienia. Zamawiający oceni oferty na podstawie kryteriów oceny ofert określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia. Szczegółowe informacje dotyczące warunków udziału w postępowaniu, podstaw wykluczenia, wymaganych dokumentów oraz sposobu przygotowania ofert zostały określone w SWZ i dokumentach zamówienia udostępnionych na stronie prowadzonego postępowania. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawców, wobec których zachodzą przesłanki określone w przepisach ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych. Zamawiający wykluczy wykonawcę na podstawie art. 108 ust. 1 Pzp, w szczególności jeżeli wykonawca będący osobą fizyczną lub członek jego organu zarządzającego został prawomocnie skazany za przestępstwa wskazane w tym przepisie, w tym m.in. za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, handel ludźmi, przestępstwa korupcyjne, przestępstwa o charakterze terrorystycznym, pranie pieniędzy, przestępstwa przeciwko obrotowi gospodarczemu, wiarygodności dokumentów, oszustwo, przestępstwa skarbowe oraz inne przestępstwa wskazane w ustawie. Zamawiający przewiduje także fakultatywną podstawę wykluczenia na podstawie art. 109 ust. 1 pkt 7 Pzp, tj. w przypadku wykonawcy, który z przyczyn leżących po jego stronie w znacznym stopniu lub zakresie nie wykonał lub nienależycie wykonał istotne zobowiązanie wynikające z wcześniejszej umowy w sprawie zamówienia publicznego lub umowy koncesji, co doprowadziło do wypowiedzenia lub odstąpienia od umowy, obowiązku zapłaty odszkodowania, wykonania zastępczego lub realizacji uprawnień z tytułu rękojmi za wady. Z postępowania wyklucza się również wykonawców objętych sankcjami wynikającymi z art. 5k ust. 1 rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, w szczególności podmioty rosyjskie lub podmioty powiązane z nimi w sposób określony w tym rozporządzeniu. Ponadto z postępowania wyklucza się wykonawców na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, jeżeli wobec wykonawcy zachodzą przesłanki wskazane w tym przepisie. Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia zobowiązani są do wykazania braku podstaw wykluczenia poprzez złożenie oświadczeń i dokumentów wymaganych w Specyfikacji Warunków Zamówienia, w tym jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ) oraz innych dokumentów wskazanych przez zamawiającego. Zamawiający przewiduje także fakultatywną podstawę wykluczenia na podstawie art. 109 ust. 1 pkt 7 Pzp, tj. w przypadku wykonawcy, który z przyczyn leżących po jego stronie w znacznym stopniu lub zakresie nie wykonał lub nienależycie wykonał istotne zobowiązanie wynikające z wcześniejszej umowy w sprawie zamówienia publicznego lub umowy koncesji, co doprowadziło do wypowiedzenia lub odstąpienia od umowy, obowiązku zapłaty odszkodowania, wykonania zastępczego lub realizacji uprawnień z tytułu rękojmi za wady. Z postępowania wyklucza się również wykonawców objętych sankcjami wynikającymi z art. 5k ust. 1 rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, w szczególności podmioty rosyjskie lub podmioty powiązane z nimi w sposób określony w tym rozporządzeniu. Ponadto z postępowania wyklucza się wykonawców na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, jeżeli wobec wykonawcy zachodzą przesłanki wskazane w tym przepisie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 80510000 Spezialausbildung
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Operator koparko-ładowarki kl. III”
Beschreibung: Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia zawodowego „Operator koparko-ładowarki kl. III” wraz z: organizacją i opłaceniem badań lekarskich, organizacją i przeprowadzeniem egzaminu zewnętrznego oraz wyżywieniem dla 27 uczestników projektu „Kompas Kariery” - 134 godziny dydaktyczne Zajęcia teoretyczne: 52 godziny dydaktyczne Zajęcia praktyczne: 82 godziny dydaktyczne Wykonawca winien posiadać wpis do Bazy Usług Rozwojowych prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Wykonawca dysponuje co najmniej jedną osobą – trenerem, który posiada, w zależności od części zamówienia na które składa ofertę, następujące kwalifikacje: część teoretyczna: a) wykształcenie wyższe techniczne w zakre-sie budownictwa lub mechaniki lub trans-portu lub pokrewnych dziedzin lub b) średnie kierunkowe techniczne np. budow-lane lub mechaniczne lub c) średnie oraz dyplom mistrzowski w zakre-sie budownictwa budowy i eksploatacji maszyn roboczych, pojazdów samocho-dowych, maszyn górniczych, rolniczych oraz d) przygotowanie pedagogiczne część praktyczna: a) minimum wykształcenie średnie oraz a) uprawnienia pedagogiczne oraz b) uprawnienia na operatora koparko łado-warki kl. III oraz c) minimum 3 lata doświadczenia w pracy koparko-ładowarką klasa III oraz doświadczeniu zawodowym nie mniejszym niż 5 przeprowadzonych kursów zawodowych zgodnych z zakresem tematycznym szkolenia, po minimum 52 godziny dydaktyczne dla części teoretycznej każdy oraz 82 godziny dydaktyczne dla części praktycznej każdy w przeciągu 3 ostatnich lat. Posiada aktualne (nie starsze niż 6 miesięcy) zaświadczenie dla osób fizycznych o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego* Posiada aktualną (wydaną z datą od dnia ogłoszenia wyników postępowania o udzielenie zamówienia publicznego do dnia podpisania umowy) informację o tym, że nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na tle seksualnym zgodnie z art. 21 Ustawy z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością̨ na tle seksualnym i ochronie małoletnich (tj. Dz. U. z 2023 r. poz. 1304 ze zm.) z dostępem ograniczonym (w formie wypisu) www.rps.ms.gov.pl
Interne Kennung: 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung, 80500000 Ausbildung
Menge: 134 Stunden
Los: LOT-0006
Titel: Kucharz
Beschreibung: Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia zawodowego „Kucharz” wraz z: organizacją i opłaceniem badań lekarskich (w tym książeczki/zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych), organizacją i przeprowadzeniem egzaminu wewnętrznego oraz wyżywieniem dla 4 uczestników projektu „Kompas Kariery” - 80 godzin dydaktycznych Zajęcia teoretyczne: 16 godzin dydaktycznych Zajęcia praktyczne: 64 godzin dydaktycznych Wykonawca winien posiadać wpis do Bazy Usług Rozwojowych prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Wykonawca dysponuje co najmniej jedną osobą – trenerem, który posiada, w zależności od części zamówienia na które składa ofertę, następujące kwalifikacje: a) minimum ukończona branżowa szkoła I stopnia o profilu gastronomicznym oraz b) doświadczenie zawodowe nie mniejsze niż 5 przeprowadzonych kursów, zgodnych z zakresem tematycznym szkolenia, po minimum 80 godzin dydaktycznych każdy w przeciągu 3 ostatnich lat. Posiada aktualne (nie starsze niż 6 miesięcy) zaświadczenie dla osób fizycznych o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego* Posiada aktualną (wydaną z datą od dnia ogłoszenia wyników postępowania o udzielenie zamówienia publicznego do dnia podpisania umowy) informację o tym, że nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na tle seksualnym zgodnie z art. 21 Ustawy z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością̨ na tle seksualnym i ochronie małoletnich (tj. Dz. U. z 2023 r. poz. 1304 ze zm.) z dostępem ograniczonym (w formie wypisu) www.rps.ms.gov.pl
Interne Kennung: 6
Menge: 80 Stunden
Los: LOT-0007
Titel: Magazynier - sprzedawca z obsługą wózków jezdniowych kat. I WJO, programów do magazynowania i kasy fiskalnej
Beschreibung: Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia zawodowego „Magazynier - sprzedawca z obsługą wózków jezdniowych kat. I WJO, programów do magazynowania i kasy fiskalnej” wraz z: organizacją i opłaceniem badań lekarskich, organizacją i przeprowadzeniem egzaminu wewnętrznego i zewnętrznego oraz wyżywieniem dla 30 uczestników projektu „Kompas Kariery”- 120 godzin dydaktycznych Zajęcia teoretyczne: 50 godzin dydaktycznych Zajęcia praktyczne: 70 godzin dydaktycznych Wykonawca winien posiadać wpis do Bazy Usług Rozwojowych prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Wykonawca dysponuje co najmniej jedną osobą – trenerem, który posiada, w zależności od części zamówienia na które składa ofertę, następujące kwalifikacje: Moduł Magazynier – sprzedawca: a) posiada wykształcenie minimum średnie (preferowane kierunkowe, np. logistyka, handel, ekonomia, zarządzanie, administracja lub pokrewne) oraz b) ukończony kurs lub szkolenie w zakresie: gospodarki magazynowej, obsługi kas fiskalnych i terminali płatniczych, logistyki i organizacji pracy w magazynie, inwentaryzacji i gospodarki towarowej oraz c) przeprowadził minimum 5 kursów zawodowych, zgodnych z zakresem tematycznym szkolenia, po minimum 40 godzin dydaktycznych każdy w przeciągu 3 ostatnich lat. Moduł Obsługa wózków jezdniowych kat. I WJO: a) posiada minimum ukończoną szkołę branżową I stopnia, oraz b) doświadczenie zawodowe minimum 3 lata w pracy na stanowisku związanym z obsługą wózków podnośnikowych oraz c) posiada ważne uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych kat. I WJO oraz d) przeprowadził minimum 5 kursów zawodowych, zgodnych z zakresem tematycznym szkolenia, po minimum 50 godzin dydaktycznych każdy w przeciągu 3 ostatnich lat. Posiada aktualne (nie starsze niż 6 miesięcy) zaświadczenie dla osób fizycznych o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego* Posiada aktualną (wydaną z datą od dnia ogłoszenia wyników postępowania o udzielenie zamówienia publicznego do dnia podpisania umowy) informację o tym, że nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na tle seksualnym zgodnie z art. 21 Ustawy z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością̨ na tle seksualnym i ochronie małoletnich (tj. Dz. U. z 2023 r. poz. 1304 ze zm.) z dostępem ograniczonym (w formie wypisu) www.rps.ms.gov.pl
Interne Kennung: 7
Menge: 120 Stunden
Los: LOT-0008
Titel: Kurs makijażu okolicznościowego i stylizacji włosów
Beschreibung: Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia zawodowego " Kurs makijażu okolicznościowego i stylizacja włosów " wraz z: organizacją i przeprowadzeniem egzaminu wewnętrznego oraz wyżywieniem dla 4 uczestników projektu „Kompas Kariery” - 65 godzin dydaktycznych Zajęcia teoretyczne: 9 godzin dydaktycznych Zajęcia praktyczne: 56 godzin dydaktycznych, Wykonawca winien posiadać wpis do Bazy Usług Rozwojowych prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Wykonawca dysponuje co najmniej jedną osobą – trenerem, który posiada, w zależności od części zamówienia na które składa ofertę, następujące kwalifikacje: W zakresie makijażu okolicznościowego: a) minimum wykształcenie kierunkowe – technik usług kosmetycznych lub pokrewny oraz b) ukończony kurs lub szkolenie w zakresie wizażu albo makijażu albo wizażu i stylizacji oraz c) przeprowadzenie minimum 5 kursów zawodowych zgodnych z zakresem tematycznym szkolenia, po minimum 30 godzin dydaktycznych każde w przeciągu 3 ostatnich lat W zakresie stylizacja fryzur: a) minimum wykształcenie ponadpodstawowe/ ponadgimnazjalne w zawodzie fryzjer lub usług fryzjerskich oraz b) dyplom czeladnika lub mistrza w zawodzie fryzjer albo c) ukończony kurs instruktorski w zakresie stylizacji fryzur lub fryzjerstwa lub pokrewnym oraz d) przeprowadzone minimum 5 kursów zawodowych zgodnych z zakresem tematycznym szkolenia, po minimum 30 godzin dydaktycznych każdy, w przeciągu 3 ostatnich lat. Posiada aktualne (nie starsze niż 6 miesięcy) zaświadczenie dla osób fizycznych o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego* Posiada aktualną (wydaną z datą od dnia ogłoszenia wyników postępowania o udzielenie zamówienia publicznego do dnia podpisania umowy) informację o tym, że nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na tle seksualnym zgodnie z art. 21 Ustawy z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością̨ na tle seksualnym i ochronie małoletnich (tj. Dz. U. z 2023 r. poz. 1304 ze zm.) z dostępem ograniczonym (w formie wypisu) www.rps.ms.gov.pl
Interne Kennung: 8
Menge: 65 Stunden
Los: LOT-0009
Titel: Monoporcje cukiernicze i gastronomiczne – przygotowanie cateringu
Beschreibung: Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia zawodowego "Monoporcje cukiernicze i gastronomiczne – przygotowanie cateringu " wraz z: organizacją i opłaceniem badań lekarskich (w tym książeczki/zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych), organizacją i przeprowadzeniem egzaminu wewnętrznego i wyżywieniem dla 8 uczestników projektu „Kompas Kariery” - 50 godzin dydaktycznych Zajęcia teoretyczne: 20 godzin dydaktycznych, Zajęcia praktyczne: 30 godzin dydaktycznych. Wykonawca winien posiadać wpis do Bazy Usług Rozwojowych prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Wykonawca dysponuje co najmniej jedną osobą – trenerem, który posiada, w zależności od części zamówienia na które składa ofertę, następujące kwalifikacje: a) minimum ukończona branżowa szkoła I stopnia o profilu gastronomicznym oraz b) doświadczenie zawodowe nie mniejsze niż 5 przeprowadzonych kursów, zgodnych z zakresem tematycznym szkolenia, po minimum 30 godzin dydaktycznych każdy w przeciągu 3 ostatnich lat. Posiada aktualne (nie starsze niż 6 miesięcy) zaświadczenie dla osób fizycznych o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego* Posiada aktualną (wydaną z datą od dnia ogłoszenia wyników postępowania o udzielenie zamówienia publicznego do dnia podpisania umowy) informację o tym, że nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na tle seksualnym zgodnie z art. 21 Ustawy z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością̨ na tle seksualnym i ochronie małoletnich (tj. Dz. U. z 2023 r. poz. 1304 ze zm.) z dostępem ograniczonym (w formie wypisu) www.rps.ms.gov.pl
Interne Kennung: 9
Menge: 50 Stunden
Los: LOT-0011
Titel: Operator statków powietrznych STS-01 VLOS oraz STS-02 BVLOS z elementami foto-video
Beschreibung: Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia zawodowego „Operator statków powietrznych STS-01 VLOS oraz STS-02 BVLOS z elementami fot-video” wraz z: organizacją i przeprowadzeniem egzaminu oraz wyżywieniem dla 6 uczestników projektu „Kompas Kariery” - 54 godzin dydaktycznych Zajęcia teoretyczne: 32 godziny dydaktyczne ( w tym 10 godzin modułu specjalistycznego foto-video), Zajęcia praktyczne: 22 godziny dydaktyczne (w tym 7 godzin modułu specjalistycznego foto-video). Wykonawca winien posiadać wpis do Bazy Usług Rozwojowych prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Wykonawca dysponuje co najmniej jedną osobą – trenerem, który posiada, w zależności od części zamówienia na które składa ofertę, następujące kwalifikacje: a) posiadające kwalifikacje i uprawnienia odpowiednie do prowadzenia szkolenia STS-01 oraz STS-02, zgodnie z Rozporządzeniem wykonawczym Komisji (UE) 2019/947 z dnia 24 maja 2019 r. w sprawie przepisów i procedur dotyczących eksploatacji bezzałogowych statków powietrznych, czynne uprawnienia na pilota BSP do 25 kg w kategorii STS-01 VLOS oraz STS-02 BVLOS, oraz b) figurujące na aktualnej liście operatorów szkolących w bazie Urzędu Lotnictwa Cywilnego, dostępnej pod adresem https://www.ulc.gov.pl/pl/drony/prowadzenie-szkolen/5827-lista-operatorow-szkolacych oraz posiadające doświadczenie w realizacji tego typu szkoleń, obejmujące przeprowadzenie przez każdego instruktora przynajmniej 5 szkoleń w kategorii STS-01 VLOS oraz STS-02 BVLOS dla co najmniej 2 uczestników każde, w ostatnich 3 latach Posiada aktualne (nie starsze niż 6 miesięcy) zaświadczenie dla osób fizycznych o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego* Posiada aktualną (wydaną z datą od dnia ogłoszenia wyników postępowania o udzielenie zamówienia publicznego do dnia podpisania umowy) informację o tym, że nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na tle seksualnym zgodnie z art. 21 Ustawy z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością̨ na tle seksualnym i ochronie małoletnich (tj. Dz. U. z 2023 r. poz. 1304 ze zm.) z dostępem ograniczonym (w formie wypisu) www.rps.ms.gov.pl
Interne Kennung: 11
Menge: 54 Stunden
Los: LOT-0014
Titel: Sprzedawca z obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, sprzedaż internetowa
Beschreibung: Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia zawodowego „Sprzedawca z obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, sprzedaż internetowa” wraz z: organizacją i przeprowadzeniem egzaminu wewnętrznego i wyżywieniem dla 8 uczestników projektu „Kompas Kariery” - 60 godzin dydaktycznych Zajęcia teoretyczne: 26 godzin dydaktycznych Zajęcia praktyczne: 34 godziny dydaktyczne Wykonawca winien posiadać wpis do Bazy Usług Rozwojowych prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Wykonawca dysponuje co najmniej jedną osobą – trenerem, który posiada, w zależności od części zamówienia na które składa ofertę, następujące kwalifikacje: a) minimum wykształcenie średnie (preferowane kierunkowe np. ekonomia, handel lub pokrewne) oraz b) doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta oraz w pracy z kasą fiskalną i terminalem płatniczym minimum 3 lata oraz c) przeprowadził minimum 5 kursów zawodowych, zgodnych z zakresem tematycznym szkolenia, po minimum 40 godzin każdy w przeciągu 3 ostatnich lat. Posiada aktualne (nie starsze niż 6 miesięcy) zaświadczenie dla osób fizycznych o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego* Posiada aktualną (wydaną z datą od dnia ogłoszenia wyników postępowania o udzielenie zamówienia publicznego do dnia podpisania umowy) informację o tym, że nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na tle seksualnym zgodnie z art. 21 Ustawy z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością̨ na tle seksualnym i ochronie małoletnich (tj. Dz. U. z 2023 r. poz. 1304 ze zm.) z dostępem ograniczonym (w formie wypisu) www.rps.ms.gov.pl
Interne Kennung: 14
Menge: 60 Stunden
Los: LOT-0015
Titel: Stylizacja paznokci, brwi i rzęs
Beschreibung: Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia zawodowego „Stylizacja paznokci, brwi i rzęs” wraz z: organizacją i przeprowadzeniem egzaminu wewnętrznego i wyżywieniem dla 11 uczestników projektu „Kompas Kariery”. 65 godzin dydaktycznych Zajęcia teoretyczne: 13 godzin dydaktycznych (w tym 8 godz. dydaktycznych moduł brwi i rzęsy) Zajęcia praktyczne: 52 godzin dydaktycznych (w tym 17 godz. dydaktycznych na moduł brwi i rzęsy) Wykonawca winien posiadać wpis do Bazy Usług Rozwojowych prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Wykonawca dysponuje co najmniej jedną osobą – trenerem, który posiada, w zależności od części zamówienia na które składa ofertę, następujące kwalifikacje: Moduł paznokcie, minimum: a. wykształcenie zawodowe oraz b. ukończony kurs instruktora stylizacji paznokci oraz c. przeprowadzone minimum 5 kursów zawodowych zgodnych z zakresem tematycznym szkolenia, po minimum 40 godzin dydaktycznych każdy, w przeciągu 3 ostatnich lat. Moduł stylizacja brwi i rzęs, minimum: a) wykształcenie zawodowe oraz b) ukończony kurs instruktora w zakresie z stylizacji rzęs i ukończony kurs lub szkolenie w zakresie stylizacji brwi oraz c) przeprowadzone minimum 5 kursów zawodowych, po minimum 20 godzin dydaktycznych każdy, w przeciągu 3 ostatnich lat z zakresu stylizacji brwi i rzęs. Posiada aktualne (nie starsze niż 6 miesięcy) zaświadczenie dla osób fizycznych o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego* Posiada aktualną (wydaną z datą od dnia ogłoszenia wyników postępowania o udzielenie zamówienia publicznego do dnia podpisania umowy) informację o tym, że nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na tle seksualnym zgodnie z art. 21 Ustawy z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością̨ na tle seksualnym i ochronie małoletnich (tj. Dz. U. z 2023 r. poz. 1304 ze zm.) z dostępem ograniczonym (w formie wypisu) www.rps.ms.gov.pl
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Stylizacja paznokci
Beschreibung: Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia zawodowego „Stylizacja paznokci” wraz z: organizacją i przeprowadzeniem egzaminu wewnętrznego i wyżywieniem dla 22 uczestników projektu „Kompas Kariery”. 56 godzin dydaktycznych Zajęcia teoretyczne: 8 godzin dydaktycznych Zajęcia praktyczne: 48 godzin dydaktycznych Wykonawca winien posiadać wpis do Bazy Usług Rozwojowych prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Wykonawca dysponuje co najmniej jedną osobą – trenerem, który posiada, w zależności od części zamówienia na które składa ofertę, następujące kwalifikacje: a. wykształcenie zawodowe oraz b. ukończony kurs instruktora stylizacji paznokci oraz c. przeprowadzone minimum 5 kursów zawodowych zgodnych z zakresem tematycznym szkolenia, po minimum 50 godzin dydaktycznych każdy, w przeciągu 3 ostatnich lat. Posiada aktualne (nie starsze niż 6 miesięcy) zaświadczenie dla osób fizycznych o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego* Posiada aktualną (wydaną z datą od dnia ogłoszenia wyników postępowania o udzielenie zamówienia publicznego do dnia podpisania umowy) informację o tym, że nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na tle seksualnym zgodnie z art. 21 Ustawy z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością̨ na tle seksualnym i ochronie małoletnich (tj. Dz. U. z 2023 r. poz. 1304 ze zm.) z dostępem ograniczonym (w formie wypisu) www.rps.ms.gov.pl
Interne Kennung: 16
Menge: 56 Stunden
Los: LOT-0017
Titel: Kurs wizażu
Beschreibung: Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia zawodowego „Kurs wizażu” wraz z organizacją i przeprowadzeniem egzaminu wewnętrznego oraz wyżywieniem dla 4 uczestników projektu „Kompas Kariery”. 54 godziny dydaktyczne Zajęcia teoretyczne: 8 godzin dydaktycznych, Zajęcia praktyczne: 46 godzin dydaktycznych Wykonawca winien posiadać wpis do Bazy Usług Rozwojowych prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Wykonawca dysponuje co najmniej jedną osobą – trenerem, który posiada, w zależności od części zamówienia na które składa ofertę, następujące kwalifikacje: a) minimum wykształcenie kierunkowe – technik usług kosmetycznych lub pokrewny oraz b) ukończony kurs lub szkolenie w zakresie wizażu albo makijażu albo wizażu i stylizacji oraz c) przeprowadzenie minimum 5 kursów zawodowych zgodnych z zakresem tematycznym szkolenia, po minimum 50 godzin dydaktycznych każde w przeciągu 3 ostatnich lat. Posiada aktualne (nie starsze niż 6 miesięcy) zaświadczenie dla osób fizycznych o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego* Posiada aktualną (wydaną z datą od dnia ogłoszenia wyników postępowania o udzielenie zamówienia publicznego do dnia podpisania umowy) informację o tym, że nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na tle seksualnym zgodnie z art. 21 Ustawy z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością̨ na tle seksualnym i ochronie małoletnich (tj. Dz. U. z 2023 r. poz. 1304 ze zm.) z dostępem ograniczonym (w formie wypisu) www.rps.ms.gov.pl
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0019
Titel: Wizaż z modułem stylizacji paznokci
Beschreibung: Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia zawodowego „Wizaż z modułem stylizacji paznokci” wraz z: organizacją i przeprowadzeniem egzaminu wewnętrznego i wyżywieniem dla 9 uczestników projektu „Kompas Kariery”. 76 godzin dydaktycznych Zajęcia teoretyczne: 12 godzin dydaktycznych (w tym 4 godziny modułu stylizacji paznokci) Zajęcia praktyczne: 64 godziny dydaktyczne (w tym 30 godzin modułu stylizacji paznokci Wykonawca winien posiadać wpis do Bazy Usług Rozwojowych prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Wykonawca dysponuje co najmniej jedną osobą – trenerem, który posiada, w zależności od części zamówienia na które składa ofertę, następujące kwalifikacje: Moduł wizażu: a) minimum wykształcenie kierunkowe – technik usług kosmetycznych lub pokrewny oraz b) ukończony kurs instruktorski z zakresu wizażu lub makijażu lub pokrewnego oraz c) przeprowadzenie minimum 5 kursów zawodowych zgodnych z zakresem tematycznym szkolenia, po minimum 35 godzin dydaktycznych każde w przeciągu 3 ostatnich lat. Moduł stylizacji paznokci a) minimum wykształcenie zawodowe oraz b) ukończony kurs instruktora w zakresie stylizacji paznokci oraz c) przeprowadzone minimum 5 kursów zawodowych zgodnych z zakresem tematycznym szkolenia, po minimum 25 godzin dydaktycznych każdy w przeciągu 3 ostatnich lat. Posiada aktualne (nie starsze niż 6 miesięcy) zaświadczenie dla osób fizycznych o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego* Posiada aktualną (wydaną z datą od dnia ogłoszenia wyników postępowania o udzielenie zamówienia publicznego do dnia podpisania umowy) informację o tym, że nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na tle seksualnym zgodnie z art. 21 Ustawy z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością̨ na tle seksualnym i ochronie małoletnich (tj. Dz. U. z 2023 r. poz. 1304 ze zm.) z dostępem ograniczonym (w formie wypisu) www.rps.ms.gov.pl
Interne Kennung: 19
Menge: 76 Stunden
Los: LOT-0020
Titel: Operator wózka jezdniowego kat. I WJO
Beschreibung: Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia zawodowego „Operator wózka jezdniowego kat. I WJO” wraz z: organizacją i opłaceniem badań lekarskich, organizacją i przeprowadzeniem egzaminu zewnętrznego oraz wyżywieniem dla 14 uczestników projektu „Kompas Kariery”. 60 godzin dydaktycznych Zajęcia teoretyczne: 30 godziny dydaktyczne Zajęcia praktyczne: 30 godziny dydaktyczne Wykonawca winien posiadać wpis do Bazy Usług Rozwojowych prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Wykonawca dysponuje co najmniej jedną osobą – trenerem, który posiada, w zależności od części zamówienia na które składa ofertę, następujące kwalifikacje: a) posiada minimum ukończoną szkołę branżową I stopnia, oraz b) doświadczenie zawodowe minimum 3 lata w pracy na stanowisku związanym z obsługą wózków podnośnikowych oraz c) posiada ważne uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych kat. I WJO oraz d) przeprowadził minimum 5 kursów zawodowych, zgodnych z zakresem tematycznym szkolenia, po minimum 50 godzin dydaktycznych każdy w przeciągu 3 ostatnich lat. Posiada aktualne (nie starsze niż 6 miesięcy) zaświadczenie dla osób fizycznych o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego* Posiada aktualną (wydaną z datą od dnia ogłoszenia wyników postępowania o udzielenie zamówienia publicznego do dnia podpisania umowy) informację o tym, że nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na tle seksualnym zgodnie z art. 21 Ustawy z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością̨ na tle seksualnym i ochronie małoletnich (tj. Dz. U. z 2023 r. poz. 1304 ze zm.) z dostępem ograniczonym (w formie wypisu) www.rps.ms.gov.pl
Interne Kennung: 20