2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pojištění majetku, pojištění lesních porostů a pojištění odpovědnosti za škodu Statutárního města Ústí nad Labem
Beschreibung: Předmětem této nadlimitní veřejné zakázky je uzavření pojistných smluv na pojištění majetku, pojištění lesních porostů a pojištění odpovědnosti za škodu pro Statutární město Ústí nad Labem, jím zřízené příspěvkové organizace, městské obvody a městskou policii.
Interne Kennung: MMUL/PO/VZ/312012/2025/AntK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Pojištění majetku
Beschreibung: Předmětem této nadlimitní veřejné zakázky je uzavření pojistné smlouvy na pojištění majetku pro Statutární město Ústí nad Labem, jím zřízené příspěvkové organizace, městské obvody a městskou policii.
Interne Kennung: MMUL/PO/VZ/312014/2025/AntK
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy v případě budoucí změny hodnoty pojištěného majetku, rozšíření pojistného krytí stávajících pojistných smluv v souladu se změnou svého pojistného zájmu. Předpokládaná hodnota takto vyhrazených změn závazku ze smlouvy v průběhu celé doby pojištění zahrnuje především níže uvedené: • budoucí plánované investice a rozšíření majetku (např. výstavba nových budov, pořízení nového zařízení) • zhodnocení majetku (např. rekonstrukce, modernizace) • nabytí nového majetku do vlastnictví zadavatele zohledněné příslušeným navýšením pojistných částek; • budoucí úprava pojistné hodnoty majetku zadavatele (např. dle inflačních koeficientů ČSÚ zohledněná příslušným navýšením pojistných částek) • budoucí úprava limitů a sublimitů pro pojištění odpovědnosti • rozšíření rozsahu krytí (např. nová pojistná nebezpečí, navýšení stávajících limitů, zahrnutí nových a dosud nepojištěných doložek apod.). Tyto změny mohou být realizovány kdykoli v průběhu pojistného období, přičemž tyto změny nesmí měnit celkovou povahu veřejné zakázky. Ve vztahu k 1. části veřejné zakázky - pojištění majetku, si zadavatel vyhrazuje, že v případě, že se v době účinnosti pojistné smlouvy zvýší pojistná hodnota pojištěného majetku pořízením nového majetku ze strany pojištěných nebo zhodnocením stávajícího pojištěného majetku, a tím i pojistná částka o méně než 15 % oproti původním pojistným částkám majetku platným ke dni uzavření pojistné smlouvy, bude takový majetek automaticky zahrnut do pojištění, aniž by tímto došlo ke zvýšení pojistného. Zadavatel oznámí nabytí nového majetku nebo zvýšení hodnoty stávajícího majetku vybranému dodavateli (pojistiteli) společně s výší pojistné částky odpovídající takové změně v majetku. Zadavatel si vyhrazuje prodloužení základní doby poskytování služeb v době účinnosti smlouvy, v případě, kdy Zadavatelem bylo nejméně 9 měsíců před ukončením účinnosti smlouvy zahájeno zadávací řízení s obdobným předmětem plnění a v takovém novém zadávacím řízení nedošlo do doby ukončení účinnosti smlouvy k ukončení zadávacího řízení uzavřením nové smlouvy. Doba trvání smlouvy se může prodloužit do doby nabytí účinnosti nové smlouvy na obdobný předmět plnění, nejvíce však o 1 kalendářní rok.
Los: LOT-0005
Titel: Část 3: Pojištění odpovědnosti za škodu
Beschreibung: Předmětem této nadlimitní veřejné zakázky je uzavření pojistné smlouvy na pojištění odpovědnosti za škodu pro Statutární město Ústí nad Labem, jím zřízené příspěvkové organizace, městské obvody a městskou policii.
Interne Kennung: MMUL/PO/VZ/312020/2025/AntK
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy v případě budoucí změny hodnoty pojištěného majetku, rozšíření pojistného krytí stávajících pojistných smluv v souladu se změnou svého pojistného zájmu. Předpokládaná hodnota takto vyhrazených změn závazku ze smlouvy v průběhu celé doby pojištění zahrnuje především níže uvedené: • budoucí plánované investice a rozšíření majetku (např. výstavba nových budov, pořízení nového zařízení) • zhodnocení majetku (např. rekonstrukce, modernizace) • nabytí nového majetku do vlastnictví zadavatele zohledněné příslušeným navýšením pojistných částek; • budoucí úprava pojistné hodnoty majetku zadavatele (např. dle inflačních koeficientů ČSÚ zohledněná příslušným navýšením pojistných částek) • budoucí úprava limitů a sublimitů pro pojištění odpovědnosti • rozšíření rozsahu krytí (např. nová pojistná nebezpečí, navýšení stávajících limitů, zahrnutí nových a dosud nepojištěných doložek apod.). Tyto změny mohou být realizovány kdykoli v průběhu pojistného období, přičemž tyto změny nesmí měnit celkovou povahu veřejné zakázky. Zadavatel si vyhrazuje prodloužení základní doby poskytování služeb v době účinnosti smlouvy, v případě, kdy Zadavatelem bylo nejméně 9 měsíců před ukončením účinnosti smlouvy zahájeno zadávací řízení s obdobným předmětem plnění a v takovém novém zadávacím řízení nedošlo do doby ukončení účinnosti smlouvy k ukončení zadávacího řízení uzavřením nové smlouvy. Doba trvání smlouvy se může prodloužit do doby nabytí účinnosti nové smlouvy na obdobný předmět plnění, nejvíce však o 1 kalendářní rok.
Los: LOT-0004
Titel: Část 2: Pojištění lesních porostů
Beschreibung: Předmětem této nadlimitní veřejné zakázky je uzavření pojistné smlouvy na pojištění lesních porostů pro Statutární město Ústí nad Labem, jím zřízené příspěvkové organizace, městské obvody a městskou policii.
Interne Kennung: MMUL/PO/VZ/312016/2025/AntK